Bad Video Card Sorunu İçin Kolay Çözüm [Win 7,Vista,XP]

CreeP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar. Benim Toshiba markalı bilgisayarımla birkaç ay önce 0 kasmayla oynuyordum. Ancak sonra maalesef bilgisayarın hard diski yanmış :( 400 Liralık tamir masrafından sonra dün akşam arkadaşlarımla oynayacaktık ki birden Bad vide card sorununu verdi. Neyse aradık aradık sonra yaptık. Nasıl yaptığımız karmaşıktı. Zaten bu hatayla ilk kez karşılaşmıştım.Neyse, Kısacası Aklımızda kalan iki tane yöntem var. İlk önce Denetim Masası > Sistem Ve Güvenlik > Windows Update'ye giriyoruz. Orada Güncelleştirmeleri yüklemek için bir buton olacak. Ona basın ve bekleyin. Ancak olurda Güncelleştirmeler Bulunamadı gibi bir hata verirse. Bilgisayarınızın tarihini düzenleyin. O Zaman olacaktır. İkinci yöntem ise Sürücünüzü güncellemeyi deneyin. Sürücü güncelleştirmek için kısa olarak Başlat Menüsünden arama kısmına 'Aygıt Yöneticisi' yazın ve en üsttekine tıklayın. Açılan pencerede Görüntü Bağdaştırıcıları olacak. Ona tıkladığınızda altta ekran kartınızın ismi çıkacak. Tekarar ona basın. Açılan yerde yukarıdan ikinci seçenek olan Sürücü yerine gelin ve Sürücü Güncelleştir deyin. Güncelleştirmeler tamamlandıktan sonra Yeniden başlatın. Ve sorununuz %80 çözülecektir.

Not: Eğer benzer bir konu forumda açılmışsa özür dilerim.

Semih.A

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[bimg=fright]130416-223901[/bimg] yaa birinciyi önceden yapmışım ikinci yöntemi yaptım zaten yüklü dedi başka yöntem varmı ? çok denedim olmadı :(