Babamın çapulcuları|Karanlık adam

imlcee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni seri çabuk geldi biliyorum ama iki bölüm olacak animasyona geçeceğim.

Hikaye:
Steve babasını ortadan kaldırdığını düşünüyordu.Bu düşünceyle rahatça yaşıyordu ama onu izleyen vicdansız adamlar vardı Steve kung fu dersleri alıyordu ve günlük kas çalışıyordu. Bir gün tatil kararı aldı.tatil için acı biberleriyle ünlü olan Mexico City ye gitti orada yaklaşık 2senedir duruyordu.Hala gözetleniyordu ama farkında deildi burası resmen onun evi olmuştu.Steve herkesi taniyordu ama bağzı kisileri deil örn:Babasının çapulcuları (: Steve bir gün evine bırakılmış bir CD görür ve bu cd yi okutur.cd deki yazilari takip ederek bir evde bulunan adam sürüsünü bulur bu adamlar berbat giysiler giymiş eğitimli adamlardı steve elindeki silahla adamları vurur bunlar sadece ilk ekiptir ikinci ekip ise steveyi bayıltarak rehin alır bu sefer babasının adı yazılı bir tablo görür ve:
Ah baba yine mi senden bıktım!
Bu sefer o deeil onun adamları
Ezikler işiniz gücünüz bayıltmak dimi
Evet
Ahh çıkarın beni burdan
Hayir bekle
Steve ye her şey anlatılır ve serbest bırakılır eşyalarını alır ve gider giderken içeriye büyük bir bomba döşer ve bombayı patlatir.
Steve arkasına bakmaz evlatlar :D

imlcee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostlar kötümü oldu fikirlerinizi bekliyorum iyi yada kötü

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok yazım yanlışları var bunları düzelt mesela bağzı değil bazı ve deil yazmışsın bir de konuşmalarda hiçbir şey anlaşılmıyor olaylar da çok hızlı geliştiği için bir şey anlayamadım 2. bölümde (umarım yazarsın) daha açıklayıcı bir hikaye ve yazım yanlışları olmadan yazarsan gerçekten çok güzel olur.

imlcee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok yazım yanlışları var bunları düzelt mesela bağzı değil bazı ve deil yazmışsın bir de konuşmalarda hiçbir şey anlaşılmıyor olaylar da çok hızlı geliştiği için bir şey anlayamadım 2. bölümde (umarım yazarsın) daha açıklayıcı bir hikaye ve yazım yanlışları olmadan yazarsan gerçekten çok güzel olur.
Abi telefondan yazdım ı i diye
geçiyor.Bu nedenle böyle oldu.