Aura ™ [%100 Hile Engelli] [%100 Survival] [Marketsiz , Emek] [İpeksi Spawner] [1.7.X - 1.8.X]

ServerSahibi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

>Aurasurvival.nitrado.net<

Her şeyden önce arkadaşlar , şu an tanıtımına baktığınız server sezonluk ; para kazanılmak amacıyla yapılan serverlardan değildir.
Tüm yönetim kadromuzun +18 yaş ve üzeri olduğunu belirtmek isterim. Profesyonel ekip tarafından oluşturulan bu server sizlerin de desteği ile birlikte büyük bir aile olma yolunda ilerlemektedir. Eğer bu ön sözü okuduysanız
Aura™ ekibi olarak teşekkür ederiz.

◕ Lag sorunu kesinlikle yoktur.
◕ Hileler %100 engellidir.
◕ Özel pet sistemi vardır.
◕ Her hafta ödüllü turnuvalar yapılır.
◕ İtem eventi yoktur. Olmayacaktır.

◕ Boss Mevcuttur. Özel Kirin Set itemleri düşer.
◕ Market yoktur. Olmayacaktır.

◕ İpeksi spawner mevcuttur.
◕ Takas sistemi mevcuttur.
◕ 7/24 Canlı destek sistemimiz vardır.
◕ Özel üyelikler oyun dengesini bozmayacak şekilde ayarlanmıştır.

[DOUBLEPOST=1436568800,1436565623][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

salvio_hexia

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sırf sunucuya yorum yapabilmek için giriş yaptım. Sunucuya girer girmez adminlerin gösterdiği ilgi ve sunucunun güzelliği dikkati çektim. Gerçekten haritalar çok büyük ve güzel. Adminler ise gerçekten +18 olgun ve karakterli kişiler. Sunucuyu tavsiye ederim. Kasmak gerçekten zor ve zevki de burada zaten. TEŞEKKÜRLER AURA!!!

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sırf sunucuya yorum yapabilmek için giriş yaptım. Sunucuya girer girmez adminlerin gösterdiği ilgi ve sunucunun güzelliği dikkati çektim. Gerçekten haritalar çok büyük ve güzel. Adminler ise gerçekten +18 olgun ve karakterli kişiler. Sunucuyu tavsiye ederim. Kasmak gerçekten zor ve zevki de burada zaten. TEŞEKKÜRLER AURA!!!
Buraya girip bu yorumu attığın için öncelikle teşşekür ederim. Biz sizler için varız :)

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server İyi Fakat Reklam Biraz Kötü olmus Ginede Basarılı Bir Server. Helal Olsun

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hard Survival Ne demek kardşeim biraz soylesene ? Ben kite bakmadım ama hard survival sw

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Arka Arkaya güncel atma :) yoksa rapor ederim.İyi Forumlar

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak gine Güncel Atıyosun Ben rapor ettim kardeşim :) İyi Forumlar