ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hacım sakın yanlış anlama ama sen kendini ne sanıon sanki hypixel kurucakmış gibi konuşuyorsun ha sunucu tartışması yapıcaksan ya özelden yap yada skypemden ha sen HERKES görücek diyorsan gösteririz sıkıntımız olmaz emin ol .
Ben sadece senin yorumuna karşılık verdim.
Sen başka sonuç çıkartıyorsun.

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sadece senin yorumuna karşılık verdim.
Sen başka sonuç çıkartıyorsun.
adam aramızda sıkıntı olmaz inş demiş sen capsli mapsli cevaplar veriyorsun :/ ve ayrıca kb ama her gün skript isteyip duruyorsun , kendin yaptığın bir şey yok sunucunda sistemlerde bir hata çıksa gene onu düzeltmek için bu forumdan yardım istemen gerek efsane falan olacağını sanmıyorum :(

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
çok merak ettim sunucu 0 danmı yoksa eski yedeklerin üzerindenmi devam ediyosunuz acaba?
Eski yedeklerimiz 2013 kayıtlı eski oyuncularımızın envanterleri dahil duruyor fakat kimse şifresini vb. hatırlamıyordum tahminimce sıfırlancak ve eski sisteme yeni sistemler ekliyeceğiz .
nolur azerbaycan ulkesini banlamiyin nolur
Azerbeycan ülkesinden girişleri açmış bulunmaktayız herhangi bir attack durumunda engellenebilir yani şuanlık azerbeycan girişleri açık .

BySteve

En iyi cevaplar
0
bu youtube hesabı sizinmi???
Game Guard eski adıyla Eğlence Portakalıdır o zaman bir youtuber almıştık o yüklemişti yani onların bizle alakası yok ha siz bizim yazdığımıza inanmıyorsanız :) teamspeak3 veya skype gelin ekran paylaşalım belki eski oyuncu adınız varsa buluruz orda adınızı :) .

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski yedeklerimiz 2013 kayıtlı eski oyuncularımızın envanterleri dahil duruyor fakat kimse şifresini vb. hatırlamıyordum tahminimce sıfırlancak ve eski sisteme yeni sistemler ekliyeceğiz .

Azerbeycan ülkesinden girişleri açmış bulunmaktayız herhangi bir attack durumunda engellenebilir yani şuanlık azerbeycan girişleri açık .
eski sisteme yeni sistemler ekliyeceğiz derken ekledik mi yoksa eklicezmi demek istedin server bitti hazır demiştinde şimdi bu olmadı :D

BySteve

En iyi cevaplar
0
eski sisteme yeni sistemler ekliyeceğiz derken ekledik mi yoksa eklicezmi demek istedin server bitti hazır demiştinde şimdi bu olmadı :D
Hacım sunucu hazır whitelistte bekliyoruz :) tek bu ama texture packa ek olarak yeni bosslar ekliyoruz yeni karakterimize özel kasılma mekanları felan .

onurw58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Game Guard eski adıyla Eğlence Portakalıdır o zaman bir youtuber almıştık o yüklemişti yani onların bizle alakası yok ha siz bizim yazdığımıza inanmıyorsanız :) teamspeak3 veya skype gelin ekran paylaşalım belki eski oyuncu adınız varsa buluruz orda adınızı :) .
ben inanıyorum size ama iki tarafda farklı şey yazınca şüpelendim :)