Atherys Town #RoninBT

Cruzie08

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere yaklaşık 3-4 ay önce yaptıgım survival spawn tarzı mapı tanıtıcam. RoninBT gireli 1 ay oldu ve yapı atmadım. Bu da ilk RoninBT adına ilk yapımız olsun :)
Kendinize iyi bakın :)

Son düzenleme:

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok dar olmuş, surlar pek güzel değil, çok ayrıntı var pek bişi anlamadım resimlerde, evlerin ve kulelerin çatıları çok tanıdık, pek öz bişi yok

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ama hep bi orta çağ bıkmadınız mı hepsi çok harika muhteşemde biraz orta çağ bıraksanız.
Gelecekte Dünyanın hali bilinmiyor belki böyle belkide bir oksitleşmış besin kalıntısı çukuru.

Bu tarz bi yapı çok hoş durmuyor mu ya :D (oyun: allods online (resimdeki gibi güzel olsa keşke).

Cruzie08

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama hep bi orta çağ bıkmadınız mı hepsi çok harika muhteşemde biraz orta çağ bıraksanız.
Gelecekte Dünyanın hali bilinmiyor belki böyle belkide bir oksitleşmış besin kalıntısı çukuru.

Bu tarz bi yapı çok hoş durmuyor mu ya :D (oyun: allods online (resimdeki gibi güzel olsa keşke).
Haklısın :D Denemek lazım

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ben ekibimle öyle bir şeyler yapmıştım çook eskiden. Ama tabi ekip dağıldı bloklar değişti.