Atatürk Skİnİ

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Saygısızlık değil bencede gayet güzel bir çalışma olmuş arkadaşın fikirlerini öldürmeyin.
Fikirler topla , tüfekle , şiddet ve zorla asla öldürülemez.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saygısızlık değil bencede gayet güzel bir çalışma olmuş arkadaşın fikirlerini öldürmeyin.
Fikirler topla , tüfekle , şiddet ve zorla asla öldürülemez.
Teşekkürler destek olduğun için. Onlar da haklı. Kendi görüşlerini bildirmek hakları. Suçlayamayız.

ogün dadaş

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Saygısızlık ama istediğini yapabilir ve özel insan diye bir şey vardır bence 1) Peygamberler 2) Anne-Baba 3) Atatürk
Birde Atatürk şu üç savaşda mehmetcikle beraber ön cepehelerde bulunduğu için yaralanmışdır.
1)Atatürk çanakkale savaşında göğsüne giren bir şarapnel yüzünden yaralanmışdır.
2)Trablusgarp savaşında gözünün teki savaş sonrasında şaşılaşmışdır.
3)Sakarya meydan savaşında atından düşürülüp ayağını kırmışdır.
-Yaradanımız Allah belli Peygamberimiz belli Milli liderimiz Atatürk belli.Neden Atatürkü ilahlaştıralım ki ?

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence Saygısızlık ama istediğini yapabilir ve özel insan diye bir şey vardır bence 1) Peygamberler 2) Anne-Baba 3) Atatürk
Birde Atatürk şu üç savaşda mehmetcikle beraber ön cepehelerde bulunduğu için yaralanmışdır.
1)Atatürk çanakkale savaşında göğsüne giren bir şarapnel yüzünden yaralanmışdır.
2)Trablusgarp savaşında gözünün teki savaş sonrasında şaşılaşmışdır.
3)Sakarya meydan savaşında atından düşürülüp ayağını kırmışdır.
-Yaradanımız Allah belli Peygamberimiz belli Milli liderimiz Atatürk belli.Neden Atatürkü ilahlaştıralım ki ?
tebrikler 2013'ün konusunu hortladın

Propole

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pek benzemiyor.Ama emek işi iyi yapmışsın.Bu arada saygısızlık diyenlerede 2 çift lafım var.Saygısızlık değil

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek benzemiyor.Ama emek işi iyi yapmışsın.Bu arada saygısızlık diyenlerede 2 çift lafım var.Saygısızlık değil
Artık şu konuyu tartışmayı bıraksak lütfen diyorum ya lütfen diyorum ilk üye olduğum da yorum yapmıştım şimdi de yapıyorum .

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atatürk'e (neredeyse) benzemiş. Ama eksik detaylar var tabii.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu hortlamasaydınız iyiydi ya :D

Anarchy007

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Atatürk Düşmanı Değilim Ve Atatürk Aleyhinde bir şey Söylemedim Ancak Oda bir insan ilahlaştırmayın yaratandan başkasına tapmayın .

Sana tek bir şey söylemek istiyorum. Anarşistim ve eğer dünyaya Atatürk gibi bir lider daha gelirse Anarşizmi bırakırım . (artık anlarsın herhalde)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet biz Kemalistiz ve de dinsiz falan değiliz . Kemalizm Atatürk'e tapmak değildir. Kemalizm Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün düşünceleri çerçevesinde bıkmadan ilerlemektir. Onun yolunu takip etmektir !

Wooky_Cz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cok Güzel Gözüküyor ama Yüzü Biraz Maymun gibi Olmus Tam benzememis Aksam oldugu icindir belki

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Atatürk'ü Sevdiğimiz İçin Böyle bir şey Yapmış. Bunun Saygısızlıkla Alakası yok. Atatürk'ü Skinini Sevdiğini Örnek Aldığı İçin Yapmıştır. :)

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Düşünmen bile güzel ama bu ATATÜRK'e hiç ama hiç benzememiş.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söylediğim gibi, Minecraftta bu kadar oluyor. Unreal Engine 4 kullanmıyoruz sonuçta. Saygısızlık olarak hitap edilmemeli bence. Ben de sonuna kadar Atatürkçü, Cumhuriyetçiyim...