Assassin Tek Konu Devam!

berkekanka

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Assassinin osmanlıya kazandırdığı zaferin ardından 4 yıl geçmiş assassin 18 yaşına gelmiş assassinin kız arkadaşıda 17 ye basmış assassin çok ciddileşmiş daha çevik daha güçlü ve daha zeki olmuş padişah assassine kızarkadaşıyla evlenmesi için sürpriz bir düğün hazırlamış assassin avdan dönmüş ve birde ne görmüş! kızarkadaşı padişah ve haremdeki kızlarla diğer çalışanlar assassine düğün hazırlamış! assassin bunu hiç beklemiyormuş assassin şöyle demiş(güzel kızarkadaşım sen benim gibi sol kolu felç birini haketmiyorsun...)kızarkadaşı(sen nasıl olursan ol ben seni hep seveceğim önemli olan için dışın değil...)demiş padişah gülerek(şuna bakın 2 aşık birbirini çok seviyor galiba hemen düğüne başlayalım o halde!) düğün başlamış assassin ve kızarkadaşı rümeysa evlenmiş assassin gece devriye gezerken kızarkadaşı rümeysayı saraydan çıkarken görmüş rümeysayı takip etmiş birde ne görmüş!! rümeysa yunan sarayına girmiş assassinde gizlice içeri girmiş ve rümeysayı kralın önünde eğilip rapor verirken görmüş rümeysa assassinin zayıflıklarını güçlerini iyi kullandığı şeyleri kullanamadığı şeyleri ve diğer herşeyi krala anlatmış assassin çok sinirlenmiş birden bağırmış(bunu bana nasıl yaparsın!)assassin kralın önüne dikilmiş ve boğazına bıçak dayayarak şöyle demiş(YAKINDA ÖLECEKSİN!)assassin rümeysayıda alıp osmanlıya kaçmış assassin rümeysayı bağlamış sabah gelmiş çatmış sabah olunca padişah rümeysanın bağlı olduğunu görmüş rümeysa bunu assassinin yaptığını padişahtan nefret ettiği yalanını söylemiş padişah buna çok kızmış assassini kenara çekmiş ve bağırarak şöyle demiş(NE CÜRETLE KARINI BÖYLE BAĞLARSIN!!!! VE BENDEN NEFRET EDİYORMUŞSUN!!! SANA YAPTIGIM ONCA İYİLİKTEN SONRA BUNU DUYMAK BENİ KAHREDİYOR !!! MUHAFIZLAR GÖTÜRÜN ŞU HAİNİ!!)assassin hiçbişi yapmamış bir şey söylemiş:(Bunca yıl hayatını kurtardığım padişah beni neyle suçluyor rezillik!!)
padişah assassine bir yumruk atmış rümeysa içinden gülüyormuş assassin çok kötü kızmış ve muhafızlarla dövüşe girmiş muhafızları teker teker bayıltmış ve padişahın yanına giderek şöyle demiş(EĞER DEĞERİM BİLİNMİYORSA BURDA KALMAM ANLAMSIZ!)sonrada bıçağını sağ tarafında bağlı duran rümeysanın tam gözüne fırlatarak ordan uzaklaşmış Murat bunu duyunca çok sevinmiş artık babasıda assasini öldürmek istiyormuş assassin tek başına ormanlara yola çıkmış ormanda antrenman yaparken garip bir ses duymuş assassin kıpırdamamış assassinin arkasından bir şey yaklaşmış assassin ensesine gelen nefesi hissetmiş ve hemen bıçağını arkasındakine saplamış ama tam sapladığı anda arkasındaki kişi assassinin önüne geçmiş assassin ona vurmaya çalışıormuş ama o ışınlanıp duruyormuş assassin tam zamanında yakalayıp dikkatlice baktığında beyaz gözleri olduğunu görmüş beyaz gözlü birden kaybolmuş assassinin arkasında belirmiş assassinin silahlarını almış ve ortadan tamamen kaybolmuş assassin tehlikeli koskoca ormanda silahsız kalmış ve sinirden yere bir yumruk atmış şöyle demiş(BUNDAN DAHA KÖTÜ Bİ GÜN OLAMAZ!)ama....
ACABA ASSASSİNİN BAŞINA BİRŞEY GELECEKMİ?? 2 İSTEK 2 HİKAYE DAHA!