Arkaşlar Ben MineCraftımı Nasıl Skin Yapabilirm Premium Üyelik İstio skin li Olmak için

• Konuyu başlatan DalginOyuncu
  • Başlangıç tarihi
D

DalginOyuncu

Ziyaretçi
Arkaşlar Ben MineCraftımı Nasıl Skin Yapabilirm Orjinal deil Ondanmı Ayrıca Premium Üyelik İstio skin için Yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Lütfen Yardım !!

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Maalesef cracksen kullanamıyorsun skin ancak crack launchere premium üye nicki yazarsan onun skini sende geçerli olur bu siteden nick bulabilirsin.

Ayrıca minecraft klasöründe char ı silip internete minecraft char veya minecraft skin yazarsan onu charın yerine atarsan oyundaki tüm steveler senin attığın skin gibi gözükür.Bu şekilde bulup char yerine atman lazım :

KestaneKafa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlrın Dediğde Olur Fkat Benim Yöntemim KESİN Şu Linke Gir:
Kod:
mcskinsearch.gamer.com.tr
Ordan Kendine Bi Tip Seç Sonra O Tipin Üzerine Gel
Ve Orda O Skine Verilen AD GElir O Ad Mesela Ne Olsun JNDPRO olsun Mesela O Adla Minecraft isim Girme Yerine O İsimi Yaz :D

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef cracksen kullanamıyorsun skin ancak crack launchere premium üye nicki yazarsan onun skini sende geçerli olur bu siteden nick bulabilirsin.

Ayrıca minecraft klasöründe char ı silip internete minecraft char veya minecraft skin yazarsan onu charın yerine atarsan oyundaki tüm steveler senin attığın skin gibi gözükür.Bu şekilde bulup char yerine atman lazım :

Aynen.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
En basit yöntem, git premium al.

prodat54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Arkadaş

Minecraft.net'Den Premıum Uyelık Alma Oşeyi Düzgün Yazamadım ama olsun neyse daha sonra parası ise 41-51 TL arası değişir mastercard visacard ile alınır
daha sonra paypal hesabı alınır ve skinsearch'den ayarlamaları yapabiliyorsun.

Ancak Sen Crackli Kullanıyorsun Oyuzden Kendin Editleyemezsin ve bu yüzden başkalarınkını kullanırsın skinsearchminecraft yaz googleye
sonra ordan seç ve minecraft launcher da yaz o ismi ve gir.

SkyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mcskinworld.com ya da mcskinsearch.gamer.com.tr a gir ordaki skinlerin uzerine geldiğinde yada tikladığında adı gözükür o adla oyuna gir ve olsun yada premium al :D

Berkan_Korkmaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
gerkes korsancı kardeşim niye gidip almıyosunuz oyunları devlete zarar oyunun yapımcılarına zarar size zarar oyunu çoğu şeyinden yararlanamıyosunuz gidip alsanız katkı yaparsınız kurucalar en azından belki yeni oyunlar çıkarırlar ???

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
gerkes korsancı kardeşim niye gidip almıyosunuz oyunları devlete zarar oyunun yapımcılarına zarar size zarar oyunu çoğu şeyinden yararlanamıyosunuz gidip alsanız katkı yaparsınız kurucalar en azından belki yeni oyunlar çıkarırlar ???
Minecrafr pe ile ilgilensinler pre alicam :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

linux.gemini

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Notch: "Just pirate it. If you still like it when you can afford it in the future, buy it then. Also don't forget to feel bad. :)" Çevirisi: "Korsan kullanabilirsin. Ama hâlâ beğenirsen, gelecekte satın almayı unutma. Ama almazsan, Kendini kötü hissetmeyi unutma. :)"

Cuins

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium Çekilişimiz Var İstersen :

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Pre istiyorsa pre alacan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi