Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine mdounu indir gerçekten geliyo ve sonra öldürüp force update yap. öldürmesi zor 52 kalp çanı var ama ölüyo. bir kez öldürünce korkmazzsın

KucukHilebaz1191

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hiç mi araştırmıyorsun internette herobrine nasıl çıkar diye falan.. okusaydın mod yükleyince çıkacağını ve bir yalan oldugunu bilirdin!

crealz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
HEPİMİZ HEROBRİNEYİZ ,!!! korkma la korkma yok öle bbişi

CanberkMine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya minecrafttaki moblardan korkuyosanız left 4 dead ,dead island falan hiç oynamayın derim.

Codename47

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öncelikle sürümün alpha değilse korkun çok anlamsız. minecraftta alpha sürümleri hariç allem et kullem et herobrine bulamassın bulsanda moddur eğer alphadaysan 1 stack diamond al i want diamonds dediği zaman 1 stack diayı ona at sonra kaybolur

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir dünya aç (dümdüz aç istersen ) köy bul köyün etrafını sur yap eline al alet edevat (cravity ile tabii) /gamemode 0 de (hard a al istersen ben öyle yapıyorum) gelsin sen öldür gelsin sen öldür sabah olduğunda bıkmassan /time set 18000 yaz eğlenceye devam et (bu arada neden sıfır ları o yazıyor anlamadım (sıfır=0 o harfi=o (o harfi yazısından sonraki o harfine baktıysan aklın ermemiştir:D:):cool::p:laugh:)))

darkfighter35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş seni anlıyorum bende herobrine kurbanıyım bir aralar herobrine beynimi sardı biraz kurtuldum ama hala çok korkuyorum

ben geldim Minecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende kolay veya normalde oyna çünkü herobrine zorda çıkıyo bende korkuyorum ama normalde oynuyorum :)

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar yardım ben anjo caidodan oynuyom yani name_change_launcher neyse sorun şu ki:BEN SERVERLERE GİREMİOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Codename47

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi konuyu polemiğe çevirdiniz.La bi herobrine karekafası yüzünden birbirimize düştük :D Bu arada versiyonun alphadan yüksekse ve mod kullanmıyorsan her şey tamam.şimdi oyununu oyna.eğer herobrine çıkarsa kafamı kes.o kadar ciddi konuşuyorum