Arkadaşlar ne olur bakın cok acil!!!!!!!!!(herobirine ama emin deilim) yemin ederim!

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar basıma çok kötü bişi geldi bilen varsa sölesin 1-2 gündür hiç girmemiştim minecraft ın tek kişilik bölümüne barışcıl(pacefull)da oynuodum baktım benim stiwe acıkmış doyurdum 2 elma ile sonra evimden cıkıodum ki önümde yan yana iki kare yanlıslıkla düstüm bedlock a kadar düsvü ben bug sandım ama en altta su vardı ölmedim 2 adet tabela vardı birinde asdadasf yazıodu birinde korkmakorma bu yoldan git yazıodu tek kişilikteydi ve ben böle bisi yapmadım herobirineden şüpheleniorum

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KArdeş Sen Hayal Görmüşsün Çünkü Minecraft ta artık herobirine yok :D Yada Mod Yüklemişsindir

akıllaı avcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum gerçekten herobirine çünü normal moddabile var ama mağaralarda saklanıyor yanında birkaç elmas koruyor yanına gidince kayboluyor

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya
KArdeş Sen Hayal Görmüşsün Çünkü Minecraft ta artık herobirine yok :D Yada Mod Yüklemişsindir
iyimisin abi bas baya düştüm iyi misin mod falan yok herobirine den süpheleniom sesini cok fazladuydumö(ineksesi diycem hayır deyil acaip bos cölde iken)ama kendisi yok ve ben barıscılda oynuodum benimki alpha versionu herobirineden kormuyom gelsin yiyosa ama bu is sinirimi bozfu çünkü TEK KİŞİLİKTEYDİM

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gardaş herobrine tabelalara türkçe şeyler yazamaz ki :D Eğer mapı internetten indirdiysen birisi öylesine hazırlamış olabilir . Bende de herobrine mod var ara sıra mağra falan yapıyor yani tünel yapıyor redstone torch koyuya falan filan ama tabelalara pek rastlamadım sadece bir keresinde bedava çiftlik bırakmıştı daha doğrusu tarla ve oraya tabela koymuştu onun dışında rastlamadım eğer gerçekten asdfasdas falan yazıyorsa herobrine değildir

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ergen birinin yaptığı Herobrine modunu indirmişsindir. Asagaadadd ne lan :D Konu kilit.

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gardaş herobrine tabelalara türkçe şeyler yazamaz ki :D Eğer mapı internetten indirdiysen birisi öylesine hazırlamış olabilir . Bende de herobrine mod var ara sıra mağra falan yapıyor yani tünel yapıyor redstone torch koyuya falan filan ama tabelalara pek rastlamadım sadece bir keresinde bedava çiftlik bırakmıştı daha doğrusu tarla ve oraya tabela koymuştu onun dışında rastlamadım eğer gerçekten asdfasdas falan yazıyorsa herobrine değildir
evt arkadasla hamachi serveri kurmus birlikte oynuoduk moda gelince ben mod yapmayı bilmiyorum... :)

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaslar oradaan gittim merdiven vardı cıktım tabelalar vardıbirinde morbasi bişibişi yazıodu birinde :D vardısonra cıktım tassları izle yazıodu ve evim göründü tabelada tmm evime dir :) yazıodu bosuna yaygara vermisim özr dilerim :(

Minecraft3265

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR HEROBRİNE OLSA BİLE O TÜRKÇEYİ BİLİYOMU :roflmao: