Arkadaslar Lütfen Yardim

yenilmez344

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ARkadaşlar Aklımda Çok Güzel Bir Server Şekli War Ama Bunun İçin Oyuncuların Factions Açamaması Lazım Yani Sizden İstediğim Sadece Adminler Factions Açsın Veya Açma Parası Çooook Yüksek Olsun Oyuncuların Parası Yetmeyip Açamasın Yapacağım Seye Gelirse İmp Savasları Gibi Bİrsey Yapacam 3 çarımla 3 tane fact kuracam
ve oyuncular istediğine giricek 3ününde 3imparatorluk kalesi olacak işte orman fln olacak turnuva fln olacak bole işte lütfen yardim edinnnnnnnnn

yenilmez344

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ulan delimisin sen oyuncular açsa nolcak burdan sen yere çakılıp kan akana durmayana doktorlar düzeltemeyecek 3 saat sonra ölücek şekilde tokat çakıyorum hemde en ölümcül yerine

Kardeşim Bak Konuyu İyi Oku Factions Server Yapmayı Planlamıyorum!

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction user yetkilerini alıp sadece joini açarsın factionlarıda ./f close yapıp invite ederek adam alma ayarına getirirsin.

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
herşeyi biliyom bitek onu bilmiyom daha önce duymadım hiç tüm modları sırasıyla denedim tüm modların özelliklerini biliyorum ama tam 10 ay sürdü

Ben bütün modları denedim diyiyorsun ve tam 10 ayda ben hepsini 1,30 ayad bitirdim ve ayrıca minecraft mod kullanma rekoru 1ay 24gün :D

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğini Tam Anlamadım Detaylı Anlatırmısın Veya TW Versen Yapabilirmisin
TW ile yapabilirim tabi gerek olursa konuşma başlatıp bilgileri verebilirsin.Permissionslardan faction user permi vardır 1 tane yazarsın bir kaç permi bir arada verir.Sen o permi silip sadece faction join permini vereceksin.Oyun içinden açtığın Factionlardada ./f close yapıp sadece davet ederek üye alımı haline getireceksin.Tabii daha farklı şekilde yapılabilir bu benim anlık düşündüğüm bir sistem.

yenilmez344

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
TW ile yapabilirim tabi gerek olursa konuşma başlatıp bilgileri verebilirsin.Permissionslardan faction user permi vardır 1 tane yazarsın bir kaç permi bir arada verir.Sen o permi silip sadece faction join permini vereceksin.Oyun içinden açtığın Factionlardada ./f close yapıp sadece davet ederek üye alımı haline getireceksin.Tabii daha farklı şekilde yapılabilir bu benim anlık düşündüğüm bir sistem.

Valla Beynim Basmıyor :D Sen Yapıver Bi Zahmet ?

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Eyüp bendensin aynı benim gibi narutocu :sırıtmak:

Forumun hali nereye gidiyor...

Sana doğru geliyor :sırıtmak: