Arkadaşlar Içeri Bi Bakmalisiniz

xXMİNECRAFTXxDeLiSiXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bakın size bi fotoğraf
2012-12-20_15.06.40.png
bir şey farketmediniz deme ben fark ettim kimse inanmicak ama bunu yeni çektim şimdi o ayrıntı
2012-12-20_15.06.40.png
bu fotograftaki okun oldugu yere dikkatli bakin
2012-12-20_15.06.40.png
iste orda onun adı herobrine bende inanmiordum ama bizi izlior
dip not unutmuşum:alıntı

xXMİNECRAFTXxDeLiSiXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bakin ben single oynuorum o bi kere kömür deil dikkatli bak herobrine gerçek deil bunu bende biliorum

xXMİNECRAFTXxDeLiSiXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eğer hala görmediyseniz fotoğrafı farklı kaydedip windows resim görünteliyicisiyle yakınlaştırın bende gözlerime inanamadim

asdfghj123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.4.6 sürüm gardeş
Aman Nolcak neyinden korkuyon git sil sonra 1 hafta minecraft oynama neden 1 hafta oynadığını bile hatırlamassın

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlahi çeken benim,hatta ekran görüntüler kisminda var konum bunu sadece herobrineye inanlar için çektim ordaki skin giymiş bir arkadaş idi benim konumu çalmaya hakkin yok.

asdfghj123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben gördüm al sana kanıt hemde dibimde + modsuz erkek olun biraz hemde gece 2 de çıktı Hiç Korkmadım beni nethere yolladı lavda yandım
1.4.6 SÜRÜMÜNDE
Biraz Erkek Olun ... Paylaşılcak bir konu değil Ağzımızın Tadını

Bozmayın

Herobine.png

asdfghj123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlahi çeken benim,hatta ekran görüntüler kisminda var konum bunu sadece herobrineye inanlar için çektim ordaki skin giymiş bir arkadaş idi benim konumu çalmaya hakkin yok.
Arkadaş Haklı Neden Böyle Şeylere İnanırlar ki Laf Olsun Diye mi? Boşuna Konu Paylaşıp Hak Yiyorsunuz Gördüysende Seni Lava Felan Atar Havaya Uçurur Yaptığın Anıtları yakar ve kırar Sen Gece Uyurken Senin Üzerine Zombie Ve Hayvanları Salar