Arkadaşlar burası neresidir?

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
nasıl gidilir ? ben 1.3.1 oynuyom
Tama senin oynadığın versyonda var.Bak şimdi jungle lar var ya amazon ormanlarına benzeyen yerler. oraları iyice gez bulursun.Zaten büyük bir yapı bulunca gözüne çarpar.ama her haritada olmaz.diyelimki bir jungle ı iyice gezdin bulamadın o zaman başka bir jungle ı ara.ben bile tesadüf eseri buldum.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar orasının ne olduğunu öğrendim. Orası birçok arkadaşın dediği gibi Stronghold yani ender dragona giden zindan tarzı bir yermiş.
Bazı arkadaşlar jungle temple olabilir diyor.Fakat yerin dibinde bulunmaz jungle temple bildiğim kadarı ile.Jungle temple ormanda bulunur ve yerin alt tabakalarında bulunmamaktadadır.Burası yerin bayağı altında bir yerdeydi.Çünkü yükseklik ölçer ile baktığımda en son 45 gösteriyordu.Bir süre sonrada orayı buldum zaten.Çoğu kişi çok zor bulunan hatta ve hatta oyunda en zor bulunan yerlerden biri demektedir.Ben de çok kolay bulmadım fakat çok zorda bulmadım.Aslında oyunu yeni açtığım zamanlar beni karlı bir yerde başlatmıştı fakat ben ova gibi düz,yeşillikli alan yani mera tarzı bir yer arıyordum.Sonra gittim uzaklara ve istediğim gibi bir yer buldum.Sonra oraya evimi daha sonra da şehrimi inşaa ettim. Evimin yakınlarındaki bir noktada küçük bir mağara buldum.Oraya gireyim demir , kömür bulurum dedim.Girdim biraz derinlere indikten sonra bir sürü demir ,kömür , taş topladım.Sonra kazmaya devam ettim.Ve bir demir cevheri buldum.Kazdım ve karşıma, koyduğum resimdeki gibi bir taş çıktı.Merak ettim kazdım ve bir sürü hücre(hapis hücresi) gördüm.Daha sonrada resmi çektim paylaştım bu forumda.

Sonuç olarak Stronghold olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. :)
Stronghold u bulmak zor değildir.o ender gözleri var ya onları havaya at onlar sana stronghold un nerede olduğunu gösterir zaten

SdSdS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben single playeri oynamıyorum çünkü yaşım 12 kızmayın abiler ama herobrine olayından dolayı birdaha single playerde hayyattda kalma moduyla gtmedim bana biri hamahcisiz server ip versin gelem adamınız olurum iyi oynarım ama herbrine ahh neysee :C
nolmuş herobrine anlatsana :)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
nolmuş herobrine anlatsana :)
ondan korkuyorum o yuzdendi dahada o oyunu single player oynamadım oynadıysamda yaratıcılık modu oynadım ve herobrinenin yazısını bir yer altı kalesinde gördüm yer altında bi maceraya girceektşm sonra bi baktım etraft karanlık yanımda torch vardı taktımyaktım meşaleyi sornr bi baktım herobrine sonrada dume dumeye bastım kale gordum lavlar içinde
tas blokdan yapılmış etrafıda cehenem taşıyla kaplı sonra içeri girdim bi baktım iskelet iskelet iskelet iskelet iskelet ve bir iskelet daha yani iskelet ile her dier her canavar spawn vardıhemen kaçtım arkamdada herobrine spawn vrdı etrafı karanlıkdı bi baktımetrafını torc (meşaleyle] kapladım sonra bir herobrine çıktı ve cok korktum herobrine duvarlardan girip çıka biliyo ve birinin içine gire biliyodu sonra bi vurdum hemen kayboldu b baktım arkama aaaaaaaaaaa!! sonrasını sölemem korkudan pcyi kapatıyodum

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ondan korkuyorum o yuzdendi dahada o oyunu single player oynamadım oynadıysamda yaratıcılık modu oynadım ve herobrinenin yazısını bir yer altı kalesinde gördüm yer altında bi maceraya girceektşm sonra bi baktım etraft karanlık yanımda torch vardı taktımyaktım meşaleyi sornr bi baktım herobrine sonrada dume dumeye bastım kale gordum lavlar içinde
tas blokdan yapılmış etrafıda cehenem taşıyla kaplı sonra içeri girdim bi baktım iskelet iskelet iskelet iskelet iskelet ve bir iskelet daha yani iskelet ile her dier her canavar spawn vardıhemen kaçtım arkamdada herobrine spawn vrdı etrafı karanlıkdı bi baktımetrafını torc (meşaleyle] kapladım sonra bir herobrine çıktı ve cok korktum herobrine duvarlardan girip çıka biliyo ve birinin içine gire biliyodu sonra bi vurdum hemen kayboldu b baktım arkama aaaaaaaaaaa!! sonrasını sölemem korkudan pcyi kapatıyodum
Kanıt ver! diyeceğim ama sen her zamanki gibi o mapı silmişindir :D bu arada Herobrine yok!

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanıt ver! diyeceğim ama sen her zamanki gibi o mapı silmişindir :D bu arada Herobrine yok!
tmm len dur bi dk kanıtımı vercem len! :C l bak buna ozaman :(
en son bu kaledeydim kendi kalemdi ve yer altını kazmaya başladım. ve ordada kocaman büyük bir yere rastgeldim onunda fotosu:

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ml yeri kazdım öle şeyler çıktı onları kazıncada yumurta veriyo ender yumurtarso

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet 1inci resimde ucuyodum cünki hile yapıyodum

Jekee007

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bu olur ama herobirine felan magarasi değil 5 katmandan sonra dungeon adini verdiğimiz cinler ve cüceler burda spawn olurlar mod yüklemiş olabilirsin.

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
cin cüce ney? bi foto versene bende mod yok ama ok birisi swde o modu yüklemiş onun yüzzünden hergun herobrine esi geliyo korkuyorum kapatıyom oyunu :S