ARKADAŞLAR ARTIK İSTEDİĞİNİZ MODU BEN SİZE YAPIP VERECEĞİM EN GEÇ 1 GÜN

bu olaydan memnunmusun

• Kullanılan toplam oy
    39

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben önceden hep mod arardım bulamazdımda yapamazdımda ama çok geçte olsa öğrendim
ama sizinde benim gibi olmanızı isteme.
istediğiniz modları aşşağıya yazın ister 1 mod ister 20 mod siz yazın ben yaparım
yorumlarınızı eksik etmeyin.
Berk Göker Telefon numarası: pışıkkkkkkkkk :)

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaparmısın yapmazmısın bilmiyorum ama ; Obsidian Zırh yaparmısın benim için ModLoaderla daha kolay oluyorsa ModLoader içinde yapabilirsin Yeterki 1.3.2 için olsun sağol.

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bana bi minecraftta stevenin arkadaşı modu yapabilirmisin steveyle birlikte olcak yani ağaç kescek ancak steve olcak 1 tane öle bi mod

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaparmısın yapmazmısın bilmiyorum ama ; Obsidian Zırh yaparmısın benim için ModLoaderla daha kolay oluyorsa ModLoader içinde yapabilirsin Yeterki 1.3.2 için olsun sağol.
bak kardeş oldu ama 1.2.5 de oynaman lazım çünkü 1.3.2 olmuyor zaten 1.2.5 daha güzel inan bana ben linkini koyuyorum indirdiğinde %appdata% yaz .minecraft tı sil benim verdiğim .minecraft tı koy ve oyna

obsidian plus kullanım: obsidian ları ocakta pişir obsidian ingot çıkıyor zırh ve bütün aletler vb. craftlayabilirsin
ingot SAYESİNDE UNUTMA
LİNK: DAHA UPLOAD ETMEDİM BİRAZ BEKLE

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş 1.2.5 versiyonunu bende seviyorum ama 1.3.2 benim için daha uygun neyse Ben başka yerlerden araştırırım genede sağ ol.

krallorddark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BAKALIM YAPABİLİON MU
Bİ MOD OLSUN OLE BİŞİ OLSUN Kİ RAYLAR TERS DÖNEBİLSİN VE MİNECARD DÜŞMESİN YAP YAPABİLİRSEN (BU MOD 1.3.2 OLSUN :) ):p

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bana böyle steve olacak senin yanında türkçe olsun ne dersem yapacak ev falan yapacak ben dersem dahi oyunda benle arkadaş olacak ban aöle bir mod yapar mısın böle bir modu

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bana böyle steve olacak senin yanında türkçe olsun ne dersem yapacak ev falan yapacak ben dersem dahi oyunda benle arkadaş olacak ban aöle bir mod yapar mısın böle bir modu eğer bunu yapamazsan abi o zaman ban kendimi mutiplayerde hissettirecek güzel bir şey yapar mısın tabi bu modların yanında da çanta modu yap çok fazla item koyabiliyim bana bu modları yaparsan harika olur en azından 1 tanesiin yap :D