Arkadaş Lütfen Bakım Çözüm Arıyorum

Envercan Biçkin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben Minecraft'a Giriyorum hemen bilgisayarı yeniden başlatıyor ekran kartı 128 mb çift çekirdek 1 gb ram neden yeniden başlatıyor minecraft'a hasret kaldım cevap verene okadar dua etcem yani

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadasim bilgisayarin yeniden baslamasinin sebebi bilgisayarin aşiri isinmasinda olur islemci yanmamasi için bilgisayari direk kapatir sana önerim masa üstü pc kullaniyorsan islemcinin üstüne termal macun sürmek olacaktir
bu arada o pc ile minecrafti biraz zor oynarsin

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
128mb ekran kartı? Doğru yazdııysan git çöpe at.MC normlade en az 512 ile full kasarak çalışır.

Envercan Biçkin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yani saol kaptan abide bu sürsem kesin çözüm olurmu yada en ucuz ekran kartını nerden bulabilirim ?

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yeniden başlatmanın nedeni ekran kartı olamaz. Ya açar ya açmaz. Bilgisayarınız ısınmadan resetleniyor olabilir. Ekran kartı oyunu açar ama çok kasar. Yeniden başlatmaya neden olmaz

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeniden başlatmanın nedeni ekran kartı olamaz. Ya açar ya açmaz. Bilgisayarınız ısınmadan resetleniyor olabilir. Ekran kartı oyunu açar ama çok kasar. Yeniden başlatmaya neden olmaz
Bilgisayarlar ısınınca kendilerini resetlemezler genelde. Sıcaklık 105 derece civarını geçince sigortaları atar ve kapanır.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarlar ısınınca kendilerini resetlemezler genelde. Sıcaklık 105 derece civarını geçince sigortaları atar ve kapanır.
arkadasim bilgin olsun diye yaziyorum eger islemciyi iyi sogumazsa gereginden fazla isinir ve bilgisayar islemcinin yanmamasi için direk pcyi kapatir 2. yorumda yazdik az yorumlari okuyun rayandu06 sende

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
aslında reset bir şeyi kaldıramamak işlemciye fazla yüklenmektir. İşlemci ısınınca pc direk kapanır. Burda pc nin direk kapanmasından söz etmiyoruz, reset atmasından sözediyoruz!

Envercan Biçkin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Sordum herkes Ekran Kartından diyo kaptan abi sana çok saol bu arada ben bi konu aççam en ucuz 1 gb ekran kartı kaç tl olur diye hepinize teşekkürler

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben Sordum herkes Ekran Kartından diyo kaptan abi sana çok saol bu arada ben bi konu aççam en ucuz 1 gb ekran kartı kaç tl olur diye hepinize teşekkürler
ekran kartlarindan fazla anlamam 4sene önce 94lr ya almistim benimkini ve simdi mefta oldu :S
internete 1gb ekran karti fiyatlari yazarak arayabilirsin
sanirim her ekran karti anakartla uyumlu olmayabiliyor bende çok iyi bilmiyorum ona dikkat et

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş git yeni bi fan al o zaman kapanmaz

İşine yaradiysa beğen