aradabir007 Anma Başlığı

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Aradair-Craftman olayını bir yıldır biliyorum ve inkar eden arkadaşlar için mantıklı açıklama,
Craft_man sert ve otoriter tam bir kurucu versiyonu aradabir007'nin. Kendisi yönetici ancak aradabir007 admin gibi daha küçük yetkilerle sıcak,şevkatli bir yetkili. Olay bu kadar basit. Emekli olmuş kimi yiyorsunuz, Craft_man emekli olduktan kaç ay sonra beni kaç kez banladı
Aynen, aradabirê Xenforo ile ilgili birkaç soru sordum, cevap verdi. craft_man'dan çok daha iyi ve yardımsever, sıcakkanlı birisi.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi söyleyeyim. Ben bu forumun yetkilileriyle pek görüşmeyi sevmem.
Arada bir Bt_god ile konuşurum. Çok iyi birisidir kendisi. Çok samimidir. Kavgadan önce her zaman tatlı dil ile çözmeye çalışır.
Fakat aradabir adlı modumuzun ben ismini bile bilmiyorum. Bir kaç kez konuştuk fakat beklediğim gibi bir admin değildi...
orta 2013 zamanlarıydı sanırsam. 2013 ün sonları da olabilir.
O yüzden hiçbir şey söylemeyeceğim.
(Wut ?)

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Şimdi söyleyeyim. Ben bu forumun yetkilileriyle pek görüşmeyi sevmem.
Arada bir Bt_god ile konuşurum. Çok iyi birisidir kendisi. Çok samimidir. Kavgadan önce her zaman tatlı dil ile çözmeye çalışır.
Fakat aradabir adlı modumuzun ben ismini bile bilmiyorum. Bir kaç kez konuştuk fakat beklediğim gibi bir admin değildi...
orta 2013 zamanlarıydı sanırsam. 2013 ün sonları da olabilir.
O yüzden hiçbir şey söylemeyeceğim.
(Wut ?)
Sübliminal xd

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Aradabirin yaptığı espriler o kadar üst düzey ve inceydi ki biz anlamıyorduk arkadaşlar. Lütfen :( (gül) aradabir yüzünden haksız ban yiyenlerin anısına gül bırakıyorum