Arabalar 3 Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?

JaXck

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuma hoş geldiniz diyerek başlıyorum. Dikkat edin! Bu konuda spoiler olabilir...

Bildiğiniz gibi Arabalar 3, 2 gün önce vizyona girdi ve bir arabalar fanı olarak dün izlemeye gittim. Açıkçası beni büyüledi. Gerçekten bu sefer senaryo biraz daha duygusal gitti. birçok yönde iyi bir iş çıkarmışlardı fakat McQueen'i bu sefer iyi haliyle göremedik.

Özetlemeye gelirsen çok iyi bir yapım olmuş fakat filimde en kötü yer McQueen yerine Cruz Ramirez'in yarışmasıydı. Eğer McQueen geri dönseydi 10/10'luk bir film olurdu fakat sonu yüzünden puanım 10/8 oldu.

Peki sizin düşünceleriniz nedir, izlemeye gittiniz mi veya serinin önceki bölümlerini seyrettiniz mi?​

Son düzenleme:

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Spoiler yedim sağol keşke şu forumdaki bize verilmiş meyveleri kullanabilirsek.

:sinirli:

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spoiler sayesinde izledim kadar oldu sağol dostum flime gitmeye gerek yok .:)

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spoiler Değildi ki...
Dediğine Gelirsek Filmin Asıl Amacı McQueen'in Sonunun Hutson Gibi Olmaması. Mesela Smoky'yi Araması ve Onun Söylediği Sözler. Sonra Sally'nin McQueen'e Söyledikleri. Bence Tam Doğru Bir Karardı. Ayrıca Yarış Sonunda Sterling'in Mort Olması Hoşuma Gitti :D

JaXck

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Spoiler Değildi ki...
Dediğine Gelirsek Filmin Asıl Amacı McQueen'in Sonunun Hutson Gibi Olmaması. Mesela Smoky'yi Araması ve Onun Söylediği Sözler. Sonra Sally'nin McQueen'e Söyledikleri. Bence Tam Doğru Bir Karardı. Ayrıca Yarış Sonunda Sterling'in Mort Olması Hoşuma Gitti :D
Düşüncelerimi kutu içine alıyorum...

Bence McQueen geri dönmeliydi. Eğer Arabalar 4 çıkarsa çok değişik şeyler bizi bekliyor olabilir...

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşüncelerimi kutu içine alıyorum...

Bence McQueen geri dönmeliydi. Eğer Arabalar 4 çıkarsa çok değişik şeyler bizi bekliyor olabilir...
Buyurun Düşüncelerim...
Bence Arabalar 4 Çıkmaz Çıkarsa Tutmaz. Çünkü McQueen Artık Bıraktı Gibi. Sadece Sally İle McQUEEN'İN kısa filmleri olabilir.