Antalya'daki Tuhaf Bulut

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tür haberleri herkes farklı yorumlayabilir. Kimisi kimliği belirsiz hava araçlarından çıktığını savunur, kimisi de tuhaf bir hava olayı der. Herkesin düşüncesi kendine kimse burada uzaylılar hakkında kavga çıkarmasın baştan belirteyim :/
Evvet habere gelirsek... Antalya'da bu hava şekli halkı ayağa kaldırdı. Herkes aha ufo diyip evlerine kaçtı, kimisi de gelip izledi. Ancak bu insansız hava aracının bıraktığı bir bulut izi de olabilir. Veya kimliği belirsiz hava aracı(U.F.O)'nın dün gece geç saatlerde (uzamanlara göre o saatlerde gelirler, eğer gelirlerse) ışıklarını kapatıp dünya atmosferine bizim veya dünyamızdaki hiçbir teknolojinin algılayamayacağı şekilde girip ancak havanın bulutlu olduğunu hesaba katmayıp girişleri sonucu böyle bir iz çıkarmış da olabilirler. Yakın zamanlarda uzmanlar bu konu ile ilgili açıklamada bulunabilirler. Bulundukları gibi elimden geldiğince hızlı bir şekilde buraya editleyeceğim bir daha hatırlatayım bu konu içerisinde uzaylı var mı yok mu kavgasında bulunmayın. Sadece bir haberdir ve kavgasız tartışmaya açıktır.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Antalya'dayım olly olly oly oly oly oly.
Fantastik olayları severim süper oldu araştıracağım desem yalan olur o normal bir bulut ve Ben Antalya'da olduğum Adım Kemal emin olduğum kadar eminim çünkü o garip şeyi incelediler zaten .s

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu arada arka plandaki bulut ile bu ufoya/solucan deliğine benzeyen bulut farklı.

Fantastik olayları severim süper oldu araştıracağım desem yalan olur o normal bir bulut ve Ben Antalya'da olduğum Adım Kemal emin olduğum kadar eminim çünkü o garip şeyi incelediler zaten .s
Double Post yapıp birleştirecektim senin yüzünden mesajım ayrı çıktı :|

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman incelediler ? Uzmanlardan açıklama bekliyoruz daha qrdş.