Anlık özel mesaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İlk düşünen ya da teklif eden kişi olduğumu sanmıyorum ama özel mesajlaşmaların anlık yapılabilme gibi bir durumu var mı aceba ihtiyacım yok tabikide ama daha iyi olur :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Biraz daha açabilir misiniz?
Yani "Konuşma Başlat"a basıp bir konu eşliğinde başlattığımız konuları bu tipte sayfa yenileyince görmek gibi değil de sayfa yenilemeden görmek gibi bir ihtimalimiz var mı demek istiyorum

Repelliuss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Demek istiyor ki Facebookdaki gibi sohbet sistemi yapılabilir mi ? Yanlış anlaşılmasın , örnek olur diye de düşündüm ^^

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi bilgimi kullanarak yanıt verecek olursam. Böyle bir şans yok. Ancak tüm üyelere açık sohbet kutusuyla gerçekleşebilir.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kendi bilgimi kullanarak yanıt verecek olursam. Böyle bir şans yok. Ancak tüm üyelere açık sohbet kutusuyla gerçekleşebilir.
Biliyorum shoutbox vardı bir ara spam ve reklam yapıldığı gerekçesiyle kaldırdılar ama, galiba haklısın

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Maalesef, mümkün değil böyle bir şey şu an için
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama tüm üyelere açık bir sohbet kutusu (anlık mesaj taşıyon,f5 çekmeye gerek kalmadan) tüm üyelerin konuşabilecegi bri sohbet kutusu güzel olur. Ayrıca online sayısı artar ve forum 2 kat daha canlanır.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya o zorluyor diye biliyorum spam yapanlar birde onun için iş .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...