AnitomeBuilders [Builder Ekibi Başvuruları]

JoVePu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bizim AnitomeBuilders Olarak En Büyük Gayemiz Türkiye'de Bulunan Yetenekli Builder Arkadaşlarımız Bir Araya Getirerek Güzel Çalışmalar Ortaya Koymaktır.
Elbetteki Çoğu Minecraft Tutkununun Güzel Çalışmalar Ortaya Koyacağına İnanıyoruz ve Hiçbir Emeğin Karşılıksız Kalmayacağını Garanti Ediyoruz .
Bu Yetenekli Arkadaşlarımız Arasından Bir Şanslı Builderımıza MİNECON'u Ziyaret Etme Şansı Tanıyacağız .
Başvuru İçin Aşşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurup Yorum Olarak ve ya Skype Adresimizden Bize Gönderebilirisiniz !
Şartlarımız Vardır Ama Bilerek Buraya Yazmadık Çünkü Bazı Uyanık Arkadaşlarımız Bu Konuda Bizi Kandırmaya Çalışıyor ...

Alınan Builderler Benden Ipyi Alabilirler ..

SKPYE : jovepu.16

Adınız :
Yaşınız :
Deneyimleriniz :
Skype Adresiniz :
Neden Sizi Seçmeliyiz ? :
Kendinizden Bahseder Misiniz ? :
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? :
Microfonunuz Varmı ? :
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) :
Size Nasıl Güvenebiliriz ? :

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Peki bu builder arkadaşlar neden sizi seçmeliler ? kendinizi daha iyi tanıtarak güzel bir izlenim verebilirsiniz.

JoVePu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Oğuzhan
Soyad: yılmaz
nick:kairola
Serverde Neler Olabilir?: Admin - Moderatör - Yardımcı - Yönetici
Uzmanlık Alanı: Wg, İtem kodları gibi konularda üstüme yoktur.pluginlerden baya anlarim
Serverde Yapabilecekleri: Servere fazla yenilik katamam ama oyuncularla aram çok iyidir.Her problemi çözebilirim ama asla ve asla ayrımcılık yapmam, herkese eşit davranırım.Kimseye item vermem.
Kaç Serverde Çalıştı?: 16 serverde Moderatör - 12 serverde Admin - 4 serverde Yardımcı - 1 serverde Yönetici oldum.Kendi serverimde Yönetici oldum (Vps Server) ve AvianaTr'de Moderatör oldum.
Online Olabileceği Saatler: Pazartesi hariç her gün online olabilirim.Hafta içi en az 5 saat, hafta sonu en az 8 saat online olurum.
Hazırladığın Form Güzel Ama Başvuru İçin Yapılan Formu Doldurmanız Rica Olunur ..

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız : Batuhan
Yaşınız :15
Deneyimleriniz : sv kurdum ve modern evlerden mimari şeylerden anlarım
Skype Adresiniz :batuhan388116
Kendinizden Bahseder Misiniz ? :İyi ve cana yakın birisiyim güvenilirim
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? :2.5 yıllık deneyimim var.Wg We gibi temel pluginleri bilirim.Wg, İtem kodları gibi konularda üstüme yoktur
Microfonunuz Varmı ? :var
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) :Modern mimari
Size Nasıl Güvenebiliriz ? :sv kurdum ve sıkıldıgım için kapattım + 4 svde admin 16 sv de builder + 1sv de ise rehber lik yaptım

JoVePu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Batuhan
Yaşınız :15
Deneyimleriniz : sv kurdum ve modern evlerden mimari şeylerden anlarım
Skype Adresiniz :batuhan388116
Kendinizden Bahseder Misiniz ? :İyi ve cana yakın birisiyim güvenilirim
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? :2.5 yıllık deneyimim var.Wg We gibi temel pluginleri bilirim.Wg, İtem kodları gibi konularda üstüme yoktur
Microfonunuz Varmı ? :var
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) :Modern mimari
Size Nasıl Güvenebiliriz ? :sv kurdum ve sıkıldıgım için kapattım + 4 svde admin 16 sv de builder + 1sv de ise rehber lik yaptım
Ekibimize Katılmış Bulunmaktasınız Hayırlı Olsun .

En iyi cevaplar
0
Adınız : Emre
Yaşınız :16
Deneyimleriniz : ProFesyonlar Builder Arti We;Wg Bilgisi Schematic Bilgisi Ve Benzerleri...
Skype Adresiniz :Minicraft1230
Neden Sizi Seçmeliyiz ? :Builderlik Te 10 Numara Adamimdir Cogu Kez Build'Lik Ve Spawn Calismalari Yaptim...
Kendinizden Bahseder Misiniz ? :Hayal Gücleri Güzel Yapi Yapabilen profesyonel Plugin Paketleri Cikartim Paketim Var!!!
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? :Minecraftı 2 Yıllık Oyuncuyum 1 yıl kendi basıma oynadım minecrafta sonra server vb actim kaaptim cogu serverde admin build mod gibi yetkiler aldim Ve Daha Yeni SERVERİMİ Kappattim...
Microfonunuz Varmı ? :Var
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) :aHeykellerde On Numarayımdır Hweykellerden Cok Calısıyorum Bir Aralar Modern Spawn Moddern Ev Bilgim Var...
Size Nasıl Güvenebiliriz ? :Ben Oyunuclarla Ve Yapilarla Cok İlgilenen Bir Kisiyim Cogu Zamanimi Spawn Yaparaaak Geciriyorum Ve Spawn Edit'Leyerek Build Admin Gibi Konularda Her Seyden Anlarim

JoVePu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Emre
Yaşınız :16
Deneyimleriniz : ProFesyonlar Builder Arti We;Wg Bilgisi Schematic Bilgisi Ve Benzerleri...
Skype Adresiniz :Minicraft1230
Neden Sizi Seçmeliyiz ? :Builderlik Te 10 Numara Adamimdir Cogu Kez Build'Lik Ve Spawn Calismalari Yaptim...
Kendinizden Bahseder Misiniz ? :Hayal Gücleri Güzel Yapi Yapabilen profesyonel Plugin Paketleri Cikartim Paketim Var!!!
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? :Minecraftı 2 Yıllık Oyuncuyum 1 yıl kendi basıma oynadım minecrafta sonra server vb actim kaaptim cogu serverde admin build mod gibi yetkiler aldim Ve Daha Yeni SERVERİMİ Kappattim...
Microfonunuz Varmı ? :Var
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) :aHeykellerde On Numarayımdır Hweykellerden Cok Calısıyorum Bir Aralar Modern Spawn Moddern Ev Bilgim Var...
Size Nasıl Güvenebiliriz ? :Ben Oyunuclarla Ve Yapilarla Cok İlgilenen Bir Kisiyim Cogu Zamanimi Spawn Yaparaaak Geciriyorum Ve Spawn Edit'Leyerek Build Admin Gibi Konularda Her Seyden Anlarim
Alındınız Skype Ekleyin !!

JoVePu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : oguzhan
Yaşınız : yılmaz
Deneyimleriniz : 16 serverde Moderatör - 12 serverde Admin - 4 serverde Yardımcı - 1 serverde Yönetici oldum.Kendi serverimde Yönetici oldum (Vps Server) ve AvianaTr'de Moderatör oldum.
Skype Adresiniz : gamingturkish
Neden Sizi Seçmeliyiz ? : beni tanıyorsunuz bende ekliydin sildin su virüs meselesinden hatırladınmı hatta deniz coban ben sen sv alcaktik :D
Kendinizden Bahseder Misiniz ? : ekle anlatıyım
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? : 3 senedir minecraft oynuom. Notch un dedigi gibi minecraft ta keşfedilmemiş bir sürü şey var.
Microfonunuz Varmı ? : var
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) : Ekli dosyayı görüntüle 28700
Size Nasıl Güvenebiliriz ? : beni tanıyosun bir cok yıldır minecraft oynuorum o kdar sv de calıstım hiçbirinde set 0 cekmedim :D
Alındınız !!

En iyi cevaplar
0
Adınız : oguzhan
Yaşınız : yılmaz
Deneyimleriniz : 16 serverde Moderatör - 12 serverde Admin - 4 serverde Yardımcı - 1 serverde Yönetici oldum.Kendi serverimde Yönetici oldum (Vps Server) ve AvianaTr'de Moderatör oldum.
Skype Adresiniz : gamingturkish
Neden Sizi Seçmeliyiz ? : beni tanıyorsunuz bende ekliydin sildin su virüs meselesinden hatırladınmı hatta deniz coban ben sen sv alcaktik :D
Kendinizden Bahseder Misiniz ? : ekle anlatıyım
Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? : 3 senedir minecraft oynuom. Notch un dedigi gibi minecraft ta keşfedilmemiş bir sürü şey var.
Microfonunuz Varmı ? : var
Yeteneğiniz (Heykeller vb. ) : Ekli dosyayı görüntüle 28700
Size Nasıl Güvenebiliriz ? : beni tanıyosun bir cok yıldır minecraft oynuorum o kdar sv de calıstım hiçbirinde set 0 cekmedim :D
Ya Neden O Resmi Koyddunki O Map Bendede Var Kimi Kandırıyon