ANİME SEVERLER BURAYA !!! Shingeki no Kyojin / Attack on Titan DÖNÜŞEBİLİR EREN SKINI !!

Beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    12

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Animeyi bilenler devam etsin, ANİMEYİ BİLMEYENLER ÖNCE BUNU OKUSUN LÜTFEN::: Animemizde büyük duvarlar içinde yaşayan insanoğlu var ve Titan denen dev, insan düşmanı, insan görünüşlü yaratıklar var. Bir gün bu büyük duvarlardan 10 metre daha büyük olan bir Titan beliriyor ve duvarda delik açıyor. Böylece Maria Duvarı'ndaki insanlar Rosa Duvarı'na itiliyor Titanlar tarafından. 3 duvar var. Maria, Rosa ve bir şey daha, unuttum şimdi ^^ Eren annesi de bu Titanlar tarafından o faciada yeniyor. Bildiğiniz yeniyor, ısırarak çiğnenerek... Ve o gün her bir Titanı elleriyle öldüreceğine yemin ediyor, askeriyeye katılıyor, asker oluyor, sonra bu da yeniyor ve Titanın midesinde Titan'a dönüşüyor, aklı fikri yerinde, sadece daha büyük ve daha güçlü. 15 metrelik sınıfa dönüşüyor.

Merhaba arkadaşlar, bugün aklıma böyle orijinal bir fikir geldi 1.8'in desteklediği skin modelini ve yeni gelen "Alex"i görünce (ince kollu kadın modeli olarak geçen skin). Bu sıralar da Shingeki no Kyojin ve ya İngilizce adıyla Attack on Titan'a sardım. Eren'in hem Titan olabilen hem de asker olabilen bir skinini yaptım 1.8 versiyonu için. Detaylar burada; http://www.planetminecraft.com/skin...eger-form-shingeki-no-kyojin-attack-on-titan/

C

CyberDragon

Ziyaretçi
Harika olmuş^^ Ama beni daha çok arkadaki dev titan etkiledi^^

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kim yapdıysa adam dev titan yapmayı biliyor :D keşke 2 . sezonda gelse

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel . Ama uygun shader ile daha iyi olur .

Bu arada arkadaki build daha hoşuma gitti :D

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaki titan daha çok dikkat çekti

• Beğen
Reactions: DIO

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muazzam Dev Op Kim yapmışsa :)

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk izlediğim anime o olunca çok beğendim <3 attack on titan (shingeki no kyojin)

Rewingle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir an o titanı sen yaptın sandım..
Skin çok iyi olmuş fikir iyi

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bize bunlarla gelin işte! Harikulade bravo! B)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
YAŞINIZ KÜÇEKSE ANLARIM AMA YAŞINIZ BÜYÜKSE NEDEN İĞRENÇ FİLMİ İZLİYORSUNUZ ÇOK MERAK EDİYORUM. 1-2 KİŞİDE DEĞİL NERDEYSE HERKES 1 BÖLÜMÜNÜNÜN KISA BİR KISIMININ İZLEDİM İĞRENDİM KAPADIM. NERESİNİ SEVİYORSUNUZ BU DİLMİN MİDİR DİZİNİNMİDİR NEYSE ARTIK YAŞI BÜYÜK OLANLAR BUNUN NERESİNİ SEVİYOR ÇOK MERAK EDİYORUM.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YAŞINIZ KÜÇEKSE ANLARIM AMA YAŞINIZ BÜYÜKSE NEDEN İĞRENÇ FİLMİ İZLİYORSUNUZ ÇOK MERAK EDİYORUM. 1-2 KİŞİDE DEĞİL NERDEYSE HERKES 1 BÖLÜMÜNÜNÜN KISA BİR KISIMININ İZLEDİM İĞRENDİM KAPADIM. NERESİNİ SEVİYORSUNUZ BU DİLMİN MİDİR DİZİNİNMİDİR NEYSE ARTIK YAŞI BÜYÜK OLANLAR BUNUN NERESİNİ SEVİYOR ÇOK MERAK EDİYORUM.
Ben izlediğim yabancı dizide striptiz club ve parçalanan cesetleri seviyorum neden Anime izlemeyeyim?
+ Büyüyünce anlarsın :)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Büyük harfle yazmak zorunda mısın .s

Son düzenleme: