İstek Among us skript isteği (zor değildir)

Devrim2327

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli foeum üyeleri 2 haftadır aktif değildim ve geldim fakat artık skript kategorisinde fazla kullanıcı kalmadı ama ben yinede soru sormak istedim. Şimdi bir Among us skriptimiz olacak
1:oyunculardan herhangi birini masum/imposter olarak seçecek en fazla 4 masum 2 imposter olacak oyun en az 6 en fazla 10 kişi olunca başlayacak ve 1 saniye boyunca kimse pvp atamayacak
/Amonglobi : among us ta beklediğimiz lobiyi ayarlayacak
Oyun başlayınca herkes belli bir süre boyunca spectatorde kalsın ve skript seçilen kişileri masum/imposter yapsın eğer yapamazsanız bir fikrim var. oyun başlayınca spectator modundayken karşımıza bir gui menüsü açılsın ve menünün sol üst kısımdaki yeri &cKimin Katil olacağına oy ver! Diyecek
Ve oyuncuların kafaları olacak imleci kafalarına getirince isimleri görüncecek ve birinin imposter seçilmesi için 3 kişi o kafaya sağ/sol tıklayacak ve Spectator mod bitmeden gui menü kapanacak sonra oyun başlayacak. Ve herkes 10 sn boyunca pvp atamayacak görevler olarakta yapabilen varsa yapsın mesela görev kitapçığı olur sag tıklar içinde görevler yazar işte şalter yapıp makineyi çalıştır gibisinden. Her görev tamamlayan kişinin ekranına 1 görev tamamlandı yazısı gelsin 1 kişi için 3 görev olsun masumlar görevi tamamlayınca herkes 10 saniye spectator moduna geçsin ve &bMasumlar Kazandı! Veya katil kılıç ile birine vurunca o kişi ölsün katiller/katil tüm masumları hallederse &ckatiller kazandı! desin
Bide yapabilirseniz /voteayarla komudu olsun bir butona bakarak bu komudu yazarsak aynı among us taki gibi kırmızı düğmeye basınca herkesde 30 saniye boyunca bir gui menüsü açılsın ve bu sefer sol üstte &cKatilin kim olduğunu seç! Desin size bahsettiğim katili seçme olayıda burda olsun ve gui menüsünde sol üstte katilin kim olduğunu seç yazısı çıksın en fazla oy alan kişi oylama bitince herkes guiden otomatik çıksın ve spectator moduna geçsin seçilen kişi katilse (oyuncuismi) katildi! Değilse (oyuncuismi) masumdu. Yazsın. Huh detaylı anlattım biraz, skript sürümüm: 2.1.2 spigot 1.8.8 gui içinde skquery kullanıyorum ve aternos hosting kullanıyorum merak etmeyin eziklemeden önce sunucu öyle 1000 kişilik falan değil 15/20 kişilik bir şey
Neyse iyi forumlar!