Altin kılıç tahta kılıçtan daha kötüdür. (Kanitli)

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın Eşyalarda Daha iyi Enchler Daha Az EXP ile Yapabilirsiniz Mesela Bir Dia sete Pro 4 basmak için 15 Lvl ihtimali Düşüktür Fakat Altında Daha Yüksektir

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yahu saçmalamayın altın tahtadan daha değerli diye altın kılıç iyi mi oldu ? Uzun uzun yazılar yazdım okusaydınız hak verirdiniz. Kanıtım var elimde evet. Nesnel bir görüş tahta kılıcın altın kılıçtan iyi olduğu su götürmez bir gerçek. Kritik mekaniği KILICA GÖRE İŞLEMEZ.Kritik mekaniği hıza , düşme hızına , düşme yükseliğine , zıplama hızı ve zıplama yüksekliğine bağlı olarak değişir. Altın kılıçla yavaş yavaş vurup çok hasar verme gibi bir durum söz konusu değil. Tahta kılıçla hızlı hızlı sizi öldürebilirler.
Ayrıca damage oranı ona göre bulunmaz :
Dayanıklılık x Normal Vuruş = Damage Oranı
Ben minecraffttaki bütün mekanikleri eksiksiz çözmüş biriyim , siz şimdi bu ergen teorileri ile beni haksız çıkarmaya mı çalışıyorsunuz ? Buna ancak sizin (qapaq) yazan biricik ergeniniz güler.

Ha isterseniz uygulamalı göstereyim gelin hilesiz MCSG'ye nasıl tahta kılıç kullanılır göstereyim. Profesyonellik işiymiş , bana profesyonelliği anlatmaya çalışan zeka seviyesi alt düzey ergen şimdi de Türkçemizi kötü kullanarak kendini küçük duruma düşürüyor. Kimmiş profosyenel gelin Mcsg'de göstereyim.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yahu saçmalamayın altın tahtadan daha değerli diye altın kılıç iyi mi oldu ? Uzun uzun yazılar yazdım okusaydınız hak verirdiniz. Kanıtım var elimde evet. Nesnel bir görüş tahta kılıcın altın kılıçtan iyi olduğu su götürmez bir gerçek. Kritik mekaniği KILICA GÖRE İŞLEMEZ.Kritik mekaniği hıza , düşme hızına , düşme yükseliğine , zıplama hızı ve zıplama yüksekliğine bağlı olarak değişir. Altın kılıçla yavaş yavaş vurup çok hasar verme gibi bir durum söz konusu değil. Tahta kılıçla hızlı hızlı sizi öldürebilirler.
Ayrıca damage oranı ona göre bulunmaz :
Dayanıklılık x Normal Vuruş = Damage Oranı
Ben minecraffttaki bütün mekanikleri eksiksiz çözmüş biriyim , siz şimdi bu ergen teorileri ile beni haksız çıkarmaya mı çalışıyorsunuz ? Buna ancak sizin (qapaq) yazan biricik ergeniniz güler.

Ha isterseniz uygulamalı göstereyim gelin hilesiz MCSG'ye nasıl tahta kılıç kullanılır göstereyim. Profesyonellik işiymiş , bana profesyonelliği anlatmaya çalışan zeka seviyesi alt düzey ergen şimdi de Türkçemizi kötü kullanarak kendini küçük duruma düşürüyor. Kimmiş profosyenel gelin Mcsg'de göstereyim.
dostum fazla kaba davranıyorsun, yanlış yazdıysan uzun yazmışsın ne faydası var ?
not : senin yazına yanlış demedim sadece görüşümü söyledim

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey tatlıya bağlanmışken biri gelip yazınca böyle tekrar mı tartışma çıkıyor.. Tuhaf.. Ayrıca yazı yazan geçmiş mesajlara neden bakmıyor..

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla ben karışmam fazla zoruna gitse de fazlasıyla haklıyım. Altın kılıcın şıklığından dolayı iyi olduğunu düşünüyorsanız. Mcsg'de oynayalım hunger games ben tahta kılıçla geleyim siz altın kılıçla ölçelim konu da kapanmış olsun :) Bakalım o zaman da profesyonel işidir falan diyebilecek misiniz ? :ASD:ASD:

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın bizi 1 yönden kazıklıyor sen demir kazmayla altın alıyorsun ama altınla demir alamıyorsun.(denedim ve doğrulandı)

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ona bakılırsa ciddi ciddi ben altın kazmayı dia kazmadan daha çok kullanışlı buluyorum (kendim kullanmam ama :D) Survivalda

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
ona bakılırsa ciddi ciddi ben altın kazmayı dia kazmadan daha çok kullanışlı buluyorum (kendim kullanmam ama :D) Survivalda
Zaten durabilitysi dışında daha kullanışlı fakat taş kazma neyi kazabiliyorsa altında onu kazabiliyor :D