<<=AhmetMelihTR Final Türkçe Plugin Paketi @2013=>> |1.6.2 Güncel|

AhmetMelihTR Final Plugin Paketi Sizce Nasıl Olmuş ?

• Kullanılan toplam oy
    325

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncell : (Güncelleştirme : AhmetMelihTR Master Plugin Paketi @2013 v.4.0 - Kit tools ve warp komutları eklendi Oyun,Rehber,Moderator,Admin,Kurucu diyer permler acildi , permissionex den groupmanager e geçildi bazı pluginler silindi. motdmanager güzelleştirildi antilagg , otomesaj , dunyakaydediciler eklendi, Hatalar Düzeltildi, /help yazınca komutlar çıkıyor , Ve birçok şey yenilendi :=) Güncel Versiyonu Yukardaki linkten İndirebilirsiniz. )

Son düzenleme:

efe150150

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok işime yaradı sayende swde admin oldum :)

yektasedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİ YANİ OKADAR SANA MİLYONLARCA KEZ TEŞEKKÜR EDİYORUM ELİNİ ÖPİYİM O FAREYE DEĞEN ELLERİ ÖPİM OLEEEEEEEEEY :D 3 HAFTADİR PLUGİN ARİYORDUM

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
------------------------------------------------------------------------------------
Cevap Bölümüm :)
------------------------------------------------------------------------------------

SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİN SÜPERİ YANİ OKADAR SANA MİLYONLARCA KEZ TEŞEKKÜR EDİYORUM ELİNİ ÖPİYİM O FAREYE DEĞEN ELLERİ ÖPİM OLEEEEEEEEEY :D 3 HAFTADİR PLUGİN ARİYORDUM
// Bende Sana Teşekkür Teşekkür Teşekkür Teşekkür Teşekkür Teşekkür Teşekkür Teşekkür Milyonlarca Teşekkür ederim benim plugin paketimi indirdiğin için :) (Birde Konumu Beğenirsen Tam Olcak :) )

Çok işime yaradı sayende swde admin oldum :)
// İşine Yaradıysam , Ne Multu bana :)

ahemt kardeşim bana jobs plgunini lazım var ama browse felan çıkmıyo meslekte seçemiyorum nasıl ayarlıcam skype: umut21000 eklersen konuşalım bi çok sevinirim :)

// Sorunu Dikkate Alacağım Yeni Bir Jobs Pluginini Günceller Türkçe Yapar Sana Veririm :) , VE Konuma Koyarım Jobs pluginini ..

ya gamemode 1 alamiyorum neden ö.m atarmisin

// Çok kolay çözümü /gm yaz gm olursun gm iken /gm yaz survival olursun bukadar.

yükledim çalışıyor saol ama /help yazındaca herhangi bir komut görünmüyodu sildim ondan

// Plugin Paketimi Güncelledim . İndirebilirsin Güncel Versiyonunu :)

Arkadaşım güzel paylaşım fakat yeni sürümünü bir an önce paylaş eline sağlık...
Jobs Pluginini türkçe değil dikkat et.

// Plugin Paketini Güncelledim . jobs uda güncelleyip türkçe yapıp konuya paylaşcam yada yeni bir konu aççam "[Jobs Plugini 1.4.7 Güncel Ve Türkçe] " diye :)

// Saolun Arkadaşlar Yorumunuz İçin Konumu Beğenirseniz Sevinirim :)

baskurucu tagı fln koyulmuyormu

// O Yok Fakat Oyuncu(Defult),Rehber,Moderator,Admin,Kurucu Vardır.

Son düzenleme:

yektasedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hemen şimdi tekrar yenisinimi indirelim yoksa 5 dk önce indirdiğim aynimiydi ? [konunu beğendim]

yektasedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş sinirlendim serveri açtım ama serverin pail şeyi çıkmadı kendimi op filan yapamiyorum [ops dosyasindan ugrasmicam] biliyorum tek tek yazıyorum ama su anda hayal kırıklığına ugradım sanırım bu pluginlerin yeni sürümü olmasindan dolayidir craftbukkit1.4.7-r.0.1 mi ne çıktı onunla uyusumlu yaparsan çok pis mutlu olucam inş hemen yaparsın :(

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. link virüslü diyor
// Tarama Sonuçları :
https://www.virustotal.com/url/d71e...67ed4bc31596db5df4f7525b/analysis/1358367719/
Virüs Yoktur arkadaşım dosyayı indirdikten sonra bir reklam mı ne çıkıo ondandır. Nod32 Kullanıyorsan Sil bence :) En iyisi Keaspyk Mi ne :)

Hemen şimdi tekrar yenisinimi indirelim yoksa 5 dk önce indirdiğim aynimiydi ? [konunu beğendim]
// 5 dakika önce indirdğinle aynı Son Versioyn 4.0 Senin İndirdiğinde 4.0 Fark Yok Yani İkiside Aynı :)

Kardeş sinirlendim serveri açtım ama serverin pail şeyi çıkmadı kendimi op filan yapamiyorum [ops dosyasindan ugrasmicam] biliyorum tek tek yazıyorum ama su anda hayal kırıklığına ugradım sanırım bu pluginlerin yeni sürümü olmasindan dolayidir craftbukkit1.4.7-r.0.1 mi ne çıktı onunla uyusumlu yaparsan çok pis mutlu olucam inş hemen yaparsın :(

// Yazdığından Çok bir şey Anlamadım Fakat Pluginler 1.0 bile olsa plugins dosyasına atıp serveri açınca 1.4.7 uyumlu olur fakat pluginler 1.4.7 uyumludur . ve pail şeyi derken ? , Ve op yapmak için Konumda Yetkili Yapma Sorunu Çözümü Var Oraya Bak Ve Kendini Kurucu yap :) , Veee Flood Yapmassan Sevinirim .

Ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş.
// Yorumun İçin Çok Saol BurakArdas Birde konumu beğensen tam olcak :=)

// Bu Arada Yeni Versiyon (5.0) 2 Gün Sonra Gelicek = JobS Plugini Güncellencek Ve Türkçesi Çoalacak , Giriş Yapanlar : asdsa dsad asd asd Ve Çıkış Yapanlar : asdasdasd asdasdas asdasd Yazısı Olcak , Yeni Bir Perm (Buildier (Mimar) da Olacaktır , Ve Motd , Rules , Authme deki Yazılar Daha Güzel Renklerle Yazılacaktır.

Yarasın koçuma 1.4.7 oluyomu skype eklermisin Hasan.blue

// 1.4.7 Pluginler Koçum Tamam skype ye ekliyorum :S

amigoexp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarasın koçuma 1.4.7 oluyomu skype eklermisin Hasan.blue

yektasedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardes tamam pluginler sorunsuz özür dilerim sorunlu dediğim için e bide su reklami nasıl kaldircam message config filan bulamadim ?

yektasedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şey diyor bu pluginler ahmetmelihtr minecraftturk.form tarafindan hazirlanilmistir fln öyle bisi diyor

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şey diyor bu pluginler ahmetmelihtr minecraftturk.form tarafindan hazirlanilmistir fln öyle bisi diyor
// serverdosyası/plugin/essentials dosyasına gir daha sonra orda rules.yml var oraya gir zaten goreceksin hemen orda yazıyor düzelt bukadar :D