Age Of VMOR Projesi Builder Alımları --2015--

Schenteinel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ben Erenmuslu çok uzatmadan başvuruma geçelim ilk bi kendimden bahsediyim.
Küfür etmem Saygılıyımdır herkeze eşit Davranırım . Bu forumda büssürü Yarışmaya katılmışımdır Hepsindede Dereceye girmişimdirBir çok serverde Builder oldum Çok uzatmadan başvuruma geçem :D
Ad:Eren
Soyad:Muslu
Kaç yıldır minecraft oynuyorsun:1.8.1 sürümünden beri
Tecrubelerin: osmanlıCraft PehlivanCraft AxiKral SelçukluCraft ve bir kaç adını hatırlamadığım serverde Builder Oldum.
Yaptığın Bir kaç eser:
Bunu bir yarışma için Tario76 ile birlikte yapmıştım

Guzel Calmışsın Kardeş .

16İnciCaps16

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:ömer
Yaşınız:15
Nickiniz:lepgmdu62
İngilizce Seviyeniz:ingilizcem berbat
Daha Önceki Çalışmalarınız(resimli lütfen.) :Skypeden atsam
Neden başvuruyorsun ? :2 sendedir bi birikim toplayıp kendi makinemi almak istedim tabi 36 gb gibi deyil 189 gibi yüksek gb gel almayı planladım türkiyede de bi ilk yaratmak istedim ama okulum oldugu için denemedim bile bakdım bi kardeşim benim gibi düşünmüş bizde yardımcı olalım
Daha önce VMOR Craft sunucularında oynadınız mı ? : evet
Kendinizi en iyi gördüğünüz build türü:Normal
Size 3 yıl boyunca ulaşabileceğim sabit iletişim adresiniz: live:omer-bulent-16

eyup0241

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Eyüp
Yaşınız: 16
Nickiniz: garth0r
İngilizce Seviyeniz: Her 3 kelimeden 2 sini anlayacak seviyede yani orta ile yüksek arası :)
Daha Önceki Çalışmalarınız(resimli lütfen.) :
Bu bir han aslında bir kale vardı ama resimlerini bulamadım bunu 1 saatte yapdım

Neden başvuruyorsun ? : Daha önce vmor craft 2 de oynadım ve çok etkilendim o günden bu güne kadar türkiyeye damga vuracak sunucular yapmaya uğraşıyorum ancak başaramadım en azından bunda katkım olsun
Kendinizi en iyi gördüğünüz build türü: ortaçağ mimarisi
Size 3 yıl boyunca ulaşabileceğim sabit iletişim adresiniz:

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Eyüp
Yaşınız: 16
Nickiniz: garth0r
İngilizce Seviyeniz: Her 3 kelimeden 2 sini anlayacak seviyede yani orta ile yüksek arası :)
Daha Önceki Çalışmalarınız(resimli lütfen.) :
Bu bir han aslında bir kale vardı ama resimlerini bulamadım bunu 1 saatte yapdım

Neden başvuruyorsun ? : Daha önce vmor craft 2 de oynadım ve çok etkilendim o günden bu güne kadar türkiyeye damga vuracak sunucular yapmaya uğraşıyorum ancak başaramadım en azından bunda katkım olsun
Kendinizi en iyi gördüğünüz build türü: ortaçağ mimarisi
Size 3 yıl boyunca ulaşabileceğim sabit iletişim adresiniz:
güzel hort tebrikler.
Bizden 5 aylık tatil kazandınız.

hakankinq24

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız:Hakan
Yaşınız: 15
Nickiniz: Solicitedtax
İngilizce Seviyeniz: Daha önce çok yabancı serverde oynadığım için iyi
Daha Önceki Çalışmalarınız(resimli lütfen.) :Minecraft factions serverlerde çok yetkili oldum örneğin star online, efsanemc
Neden başvuruyorsun ? : Bu serverin videolarını daha önce görmüştüm serverin açılıp türkiyenin en iyisi olmasına yardım etmek için
Daha önce VMOR Craft sunucularında oynadınız mı ? : oynamadım fakat videolarını izledim ve oynayan bi arkadaşımdan öğrendim
Kendinizi en iyi gördüğünüz build türü: Yeterince zaman olursa hertürlü build de başarılıyım.
Seçilirsem ''değişmeyecek'' skype adresimi verebilirim
[DOUBLEPOST=1423231598,1423231192][/DOUBLEPOST]Builder olamasamda serveri bi an önce açarsan seviniriz..

LostRunner

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekibiniz kaç kişilik bi söylermisiniz sakıncası yoksa.