Advanced Anti Cheat (AAC) tekrardan aramıza dönüyor!

bu konu yararlı oldumu?

• evet

• biraz

• az

• biraz daha bilgiye ihtiyacım var. (Yorum olarak yazabilirsin)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere advanced anti cheat yani aac çok meşür bir hile koruması pluginidir.
Ancak yapımcısı konsolas, yaklaşık 2-3 aydır her hangi bir güncelleme yapmamaktadır.
Bunun sebebini spigotmc forumunda bir konu açıp her şeyi anlatmış bulunmaktadır.
Şimdide buraya size yazacağım.

Konsolas'ın dediğine göre, okullar açılınca önündeki sınavlar yüzünden pek fazla spigotmc forumuna ve aac pluginine dokunmamış.
Artık eskisinden daha az zamanı olduğunu söylüyor konsolas.
Ve tek buda değil, aac her bir minecaft sürümü için ayrı bir plugin ile yapılmıştır bunu sizde biliyorsunuz. Bu sebep'lede 3 sürümle uğraşmak dahada zorlaşmış.
AAC'yi hayatından çıkartmaya çalışmış, ançak paralı ve pahalı bir plugin olduğu için bencil davrandığını anlamış.

AAC pluginini en baştan kodlamayı ve bütün minecraft sürümleri tek bir jar'ın içine koymayı planlıyor. Ve forcefield korumasını kaldırmayı düşünüyor.
Dediğine göre bu biraz zaman alıcakmış, hepimiz AAC'nin yeni sürümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Iyi forumlar!

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda uzun zamandır gördügüm en yararlı konu :)

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaklaşık 60-120- dakika içerisinde KillAura, NoFall, Speed, WaterWalk, Glide bypass yaptım bu uyduruk plugin için. (Bu bypasslar Hypixel içinde çalışıyor LOL)
Ben güzel bir plugin beklemiyorum "movement" konusunda açıkçası :D
Ama belli olmaz :p

Son düzenleme:

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acc paralı parası olmayanlar ne yapacak aceba ??.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1,5 aydır aacreload komudunu kullandığımda AAC için güncel bir sürüm olduğu uyarısıyla karşılaşıyorum. Acaba daha ne kadar bekleyeceğiz ?
Tavsiyem Reflex veya AntiAura almanız. @Personinblack

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1,5 aydır aacreload komudunu kullandığımda AAC için güncel bir sürüm olduğu uyarısıyla karşılaşıyorum. Acaba daha ne kadar bekleyeceğiz ?
Tavsiyem Reflex veya AntiAura almanız. @Personinblack
AntiAura'nın piri oldum zaten :) Configi üzerinde baya uğraştım ve gerçekten çok güzel sonuç veriyor. Fakat NCP ile kullanmazsanız movement kontrolleri rezalete yakın diyebilirim. (Speed idare eder)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AAC nin güncellenme haberi çook eski. Bir aydır güncelleme bekliyor insanlar ve sen şimdi mi konu açıyorsun :) Ayrıca Hypixel değil Mineplex olacak.

"https://www.spigotmc.org/threads/future-of-aac.186730/"

Hypixel & mineplex derken ne demek istediniz?
Birincisi alıntı yaparken mesajın altındaki "Cevapla" butonuna tıkla ki bana bildirim gelsin. Konuya dönersek sen mesajında "Hypixel" demişsin fakat onlar zaten gayet iyi bir korumaya sahipler. Linkte görebildiğin gibi "Konsolas" şuanda Mineplexle çalışıyor Hypixel değil. Mesajım gayet açıktı bence.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birincisi alıntı yaparken mesajın altındaki "Cevapla" butonuna tıkla ki bana bildirim gelsin. Konuya dönersek sen mesajında "Hypixel" demişsin fakat onlar zaten gayet iyi bir korumaya sahipler. Linkte görebildiğin gibi "Konsolas" şuanda Mineplexle çalışıyor Hypixel değil. Mesajım gayet açıktı bence.
sorun olan, ben mesajımda mineplex ve ya hypixel ile ilgili bahsetmemişim. Ayrıca mineplex'e çalıştığınıda zaten biliyorum.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ForceField NPC ile kontrol eder. Sanırım NPC kontrolü kaldırıp görüş açısı ile kontrol edecek.