[ADV] Gone Loss : Death Mountain

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rica ederim.
Birde şunu soracaktım Demonov nam-ı diğer Demonist ile birlikte mi yaptınız mapi ?
Hayır.Yıkılmış Alanlar konusunda yardım aldım.Adını yazmamı istemedi ama ben gene de yazmak istedim. :p

Demonist senin şu hayalgücü mapinde 12 zümrütüde bulanlara 5 gün önceden sıradaki mapi verecektin benim elime hala ulaşmadı yoksa bitiremedin mi ?

O konu ile ilgili; haritayı bitirmişti ama forum yönetimine kızgındı ve bu forumda birçok kişi ile sorunları vardı.Birlikte çalışırdık normalde.Ben çevreyi yapardım o da ortaya harabeler koyardı neyse işte.Forumu bırakacağını söyledi.Benden foruma üye olmamı istedi yani onun yerine sahip çıkmak gibi.Yaptığı haritayı foruma koymadı bu yüzden de.Hatta forumdaki tüm haritalarını de sildi.Konularına bakabilirsin.

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır.Yıkılmış Alanlar konusunda yardım aldım.Adını yazmamı istemedi ama ben gene de yazmak istedim. :p

O konu ile ilgili; haritayı bitirmişti ama forum yönetimine kızgındı ve bu forumda birçok kişi ile sorunları vardı.Birlikte çalışırdık normalde.Ben çevreyi yapardım o da ortaya harabeler koyardı neyse işte.Forumu bırakacağını söyledi.Benden foruma üye olmamı istedi yani onun yerine sahip çıkmak gibi.Yaptığı haritayı foruma koymadı bu yüzden de.Hatta forumdaki tüm haritalarını de sildi.Konularına bakabilirsin.

Büyük üstat forum yönetimine neden kızgındıki ?

Altair45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha indirip oynamadan hayran kaldım. Gerçekten mükemmel bir yapım. Sıfırdan böyle bir şey oluşturmak... Bilemiyorum. Ben de kalkışmıştım bi aralar bu işe fakat yarım saat uğraştıktan sonra bırakmıştım :D

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Büyük üstat forum yönetimine neden kızgındıki ?
Uzatılacak bir konu olmadığından özelden konuşmamız gerekmiyor.Forum bildiğin gibi birçok keza alınıp satıldı.birçok moderatör görev,nden haksız yere alındı ve Demonist'in iyi arkadaşlarıydı.İsim verip olayları anlatsam sanırım ban bile yerim.Olay bu yani.