Acillll cok acilll Bana Redstondan anlayan birisi lazm

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim vds serverim var sw em icin otomatik calisan saat yapmayi bilen varsa skype eklesin
reoxkinq123

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Clock Pluginleri var onları kullan yada schmatic el ile yapmak kolay değil onları

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
ben kızıltaş ile bissürü şey yapabiliyorum
kum saati yapabiliyorum fakat dijital saat halen daha yapamıyorum

Yapabildiklerim : kum saati , asansör , akşam olunca sabah, sabah olunca akşam yapıcı , yaklaşınca açılan kapı , bakınca açılan kapı , puan sistemi ve daha fazlası....

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.s Bana Dijital saat lazim onun plugini varmis ama kullanmayi bilmiyorum Bileen varmi ?[DOUBLEPOST=1378120444,1378047981][/DOUBLEPOST]Yardim Edecek Yokkmu ?

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana yapmaya yyardim edermisin

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana yapmaya yyardim edermisin

tabikii zevk duyarım bu işten şu an istanbuldayım ankaraya dönünce seninle ilettişim kurabilmem için skype ni aazarsın anlaşırız işte öyle ama benimde senden şu anada istediğim küçük bi yardım var umarım yardım edebilirsin bak şiimdi intern etten bi program indirdim indirdiğim dosya doğal olarak bir rar programı ile geldi tabi her rar dosyasında sadece buna özel değil işte rarın içinde programın açılmasına yarayan yani exe nin açılmasına yarayan dosylar var okey exe de var oda okey ama ne olursa olusn rardan kendi masaüstümedik bir dosyaya falan atmaya kalksam exe dosyası ggelmiyor her rar dosyasında böyle oluyor exe. ler gelmiyor çoözümünü bulurwan sana seve seve yardım ederim bulamasan da canın saolsun yaparım sana saatini mewrak etme ama lütfen araştır biraz ankaraya dönene kadar lütfen neyse istanbula dönünce senle iletişme geçerim hadi ßß

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam arastiririm Senin icin Skype : Reoxkinq123

MuhammedOKUR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiç elle yapmakla uğraşma bence clock pluginleri var daha iyi