Acill Bu Plugini OLan Varsa Para İle Alıcam.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Ben de mi yapsam ki acaba? Güzel görünüyormuş.

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanılıyor. Sadece şaka yapıyordum. Bizim kullandığımızda Motd'da TS3'te kaç kişinin online olduğu da görünüyor üstelik.
Bizim gibi tek kişilik bi ekip değilsiniz ve daha bilgilisiniz sizden beklerim

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bizim gibi tek kişilik bi ekip değilsiniz ve daha bilgilisiniz sizden beklerim
Velhasıl, böyle bir plugin kodlamak basit aslında.
ProtocolLib ile oyuncuya gösterilen protocol numarasını 999 yapın
( http://aadnk.github.io/ProtocolLib/...rappedServerPing.html#setVersionProtocol(int) )

Aynı şekilde versiyon numarasına oyuncu sayısını ve istediğiniz yazıyı yazdırın.
( http://aadnk.github.io/ProtocolLib/...verPing.html#setVersionName(java.lang.String) )

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Başkalarının emekleri üzerinden para kazanmaya girmez mi?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Tam olarak anlamadım bi çeşit vault gibi mi
Değil. Size örnek olarak ProtocolLib'in bu pluginde ne işe yaradığını söyleyeyim.
Normal şartlarda ServerPingEventini düzenleyerek sunucu versiyonunu "359 oyuncu burada" şeklinde yaparsak, oyuncu oyuna girdiğinde, server oyuncunun clientinin "359 oyuncu burada" isimli versiyona uygun olmadığını söyleyip oyuna almayacaktır.
ProtocolLib ise, sunucunun versiyonunu değiştirmeden, sadece oyuncuya sunucu versiyonu "359 oyuncu burada" gibiymiş gösteriyor, ama gerçekte versiyon 1.7.2 örneğin...

Başka bir örnek ise, SonOyuncu'daki şifre giriş ekranı. Orada aslında bir komut bloğu yok. Ben ProtocolLib ile oyuncuya sahte bir komut bloğu gösteriyorum. Girilen değeri de şifre olarak algılıyor.

Başkalarının emekleri üzerinden para kazanmaya girmez mi?
Demek istediğini anlayamadım.

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Değil. Size örnek olarak ProtocolLib'in bu pluginde ne işe yaradığını söyleyeyim.
Normal şartlarda ServerPingEventini düzenleyerek sunucu versiyonunu "359 oyuncu burada" şeklinde yaparsak, oyuncu oyuna girdiğinde, server oyuncunun clientinin "359 oyuncu burada" isimli versiyona uygun olmadığını söyleyip oyuna almayacaktır.
ProtocolLib ise, sunucunun versiyonunu değiştirmeden, sadece oyuncuya sunucu versiyonu "359 oyuncu burada" gibiymiş gösteriyor, ama gerçekte versiyon 1.7.2 örneğin...

Başka bir örnek ise, SonOyuncu'daki şifre giriş ekranı. Orada aslında bir komut bloğu yok. Ben ProtocolLib ile oyuncuya sahte bir komut bloğu gösteriyorum. Girilen değeri de şifre olarak algılıyor.

Demek istediğini anlayamadım.
Yo, yo bu plugini veren olursa para veririm? adam kodluyo biz alıyoruz parayı?