Açılacak Serverimizin Hakkında Bilgiler,Builder,ALIMLAR! [Herserver bu server değildir]

Lapis olmalımı

• Kullanılan toplam oy
    11

WRigtsLaw

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaslar Ben Enes Bugun sizlere açılacak serverim hakkında bilgi verecegim .
*** SORULAN SORULAR

NEDEN SİZ ?
Neden bizmi. Arkadaslar daha önceden server acmıstım actıgım gün 72 kişi toplamıstım server full çeikyordu ve altı üstü 4 warp vardı. En önemlisi Kendimize güveniyoruz.

MAPLARINIZ ALINTIMI ?
Arkadaslar yalan sölemenin gereği yok ama böle dedime bakmayın biz mapları ASLA ÇALMIYORUZ. Sadece baska mapı paylasanlardan mapı alıp çok editliyoruz. Adamın verdiği emekten biz daha çok emek veriyoruz.Yani kısaca serverinizdeki maplar çalıntı felan deyip birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok.Sadece birkaç map editledik o kadar açılacak serverin pluginlerri felan bize aittir!

Çoğu Server Gibi V.I.P satmaya çalışıyormusunuz ?
Şöyle diyeyim VIP satma amacız elbette para kazanmak degil. Sadece amacımız satılan viplerle süremizi uzatmak ve RAMını artırmaktır.

Serverinizde Lag olurmu ?
Tabi ara sıra 10-20 saniyelik kısa laglar olabilir. Mesela dünya kaydederken reload atarken. Ama bunlar dısında lag olmaz. Çünkü acacamız serverin Ram Gbsi ana bilgisayar 16GB Ram ve accamız hostingdende 8GB ram alıp toplam 24GB lik bir sunucu sunmaya calısacagız :)

VİP özellikleri abartılı olacakmı ?

Bu soru sorulmusken viplerimizden bahsedelim :) Büyük ihtimal serverimizde olacak vipler
-IVIP
-GVIP
- DVIP
- PVIP

olmak üzere 4 adet vipimiz olacaktır. Viplere verelicek özellikler
Özel bowlar
Özel arrowlar
Özel Boss
Özel Arena
Birçok Hediye Esyalar
VipLobi
Pet [hayvan]
Özel Efektler
Müzik Dolabi
Giysi Dolabi
Hayvanlara Golemlere Dönüşe bilme
Bloklara dönüşebilme
Belkide Ender Dragona dönüşebilme eklenir.
Bunlarlamı tabikide hayır :D Bunlar sadece en basitleridi. Server açılınca vip özelliklerini hiç görmediniz özellikleri görebilrsinz :D

Sunucda Hacklara müdahale Olucakmı ?

Tabikide en prof. pluginlerle hack engellem programlarıyla açacagız. Yani korkmadan oynayabilirsiniz. Botlara ve hackcılara karsı korumalıdır.
Siz TAB'a basıp Kurucu felan yok bari hackı acım adam kesim derseniz bile otomatik ban atan sistem olur ve genellikle admin kurucu lar günde 14-16 saat açık olacaktır.
Gece Yarıları bile :)

Evet arkadaslar sorulan soruları cevapladıktan sonra bi kaç resim paylasayım :) Haa bu arada serverimiz büyük ihtimal 1.7.9 olacaktır :) Bide Açılıs tarihimiz ne kadar çok talep olursa o kadar çabuk açılacaktır. VIPler için fiyatlar açılıs için %50 ucuzlayacaktır. Büyük ihtimalle 1aylıık olacaktır vipler ama acılısa özel alanlara sınırsız olacaktır vip fiyatlaraı önümüzdeki günlerde verilecektir. Evet en iyisi bi kac resim verelim :D

Evet Arkadaslar Konumuz hergün güncellenecektir Hergün Yeniliklerden Haberdar olmak için konuyu izlemeye alıın :)

Size Sorucagım bi kaç soru ?
Serverimiz nasıl?
Lapis olmalımı ?
Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverimiz nasıl? İyi Gibi Görünüyor
Lapis olmalımı ? Olmalı Ama Satış Fiyatı Düşük Olmalı

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Konu onayları kalkınca cidden kalite düşmeye başladı böyle bir konu cidden kaliteyi düşürüyor .

WRigtsLaw

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konu onayları kalkınca cidden kalite düşmeye başladı böyle bir konu cidden kaliteyi düşürüyor

KONUMUZ ONAYLANDI BU 1. İKİNCİSi[DOUBLEPOST=1413209813,1413209727][/DOUBLEPOST]2.cisi KONUMUZDA RESİMLERLERDEN SORUN ÇIKTI ARGO KULLANMAK İSTEMİYORUM AMA SEN YAPTIKLARIMIZIN %1İNİ BİLE BASARAMASSIN YANLIS ANLAMA BELKİDE BASARISIN AMA BU YORUM SİNİR ETTİ. SERVERİMİZ AÇILINCA GİRMEK İSTERSEN YER BİLE BULAMAZSIN KENDİMİZE GÜVENİYORUZ EN YAKIN ZAMANDADA SUNUCUYU BASARILI SEKİLDE AÇACAGIZ !

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
KONUMUZ ONAYLANDI BU 1. İKİNCİSi[DOUBLEPOST=1413209813,1413209727][/DOUBLEPOST]2.cisi KONUMUZDA RESİMLERLERDEN SORUN ÇIKTI ARGO KULLANMAK İSTEMİYORUM AMA SEN YAPTIKLARIMIZIN %1İNİ BİLE BASARAMASSIN YANLIS ANLAMA BELKİDE BASARISIN AMA BU YORUM SİNİR ETTİ. SERVERİMİZ AÇILINCA GİRMEK İSTERSEN YER BİLE BULAMAZSIN KENDİMİZE GÜVENİYORUZ EN YAKIN ZAMANDADA SUNUCUYU BASARILI SEKİLDE AÇACAGIZ !

Yoğun bir günden sonra gülmemi sağladın teşekkürler . Bu arada edebiyat öğretmenine selam olsun 2.cisi yazmak nedir ?
BASARAMASSIN ???

Emin ol senin oynayamadığın yerlerde yönetici referanslarım var kolay gelsin , herhangi bir başarı beklemiyorum açıkçası bunuda ekliyim .

Kınımız ınıylındı ...

Son düzenleme:

WRigtsLaw

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yoğun bir günden sonra gülmemi sağladın teşekkürler . Bu arada edebiyat öğretmenine selam olsun 2.cisi yazmak nedir ?
BASARAMASSIN ???

Emin ol senin oynayamadığın yerlerde yönetici referanslarım var kolay gelsin , herhangi bir başarı beklemiyorum açıkçası bunuda ekliyim .

Kınımız ınıylındı ...

bizi diger serverlara benzetme krdşm ! Lütfen bu konuyu terket

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
bizi diger serverlara benzetme krdşm ! Lütfen bu konuyu terket

Ne bu samimiyet nerden kardeşin oluyorum ?

Türkçeyi doğru düzgün kullanamayan , GB kısaltmasını gebe diye okuyan , forumada dün gelmiş bir çocuktan öğrenicek değilim bu oyunu .

WRigtsLaw

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Alımlarımız Server açılınca bbaslıcaktır. Serveri kötülüeyen arkadasladan bu konuyu terketmelerini istiiyorum.[DOUBLEPOST=1413220133,1413220065][/DOUBLEPOST]
Ne bu samimiyet nerden kardeşin oluyorum ?

Türkçeyi doğru düzgün kullanamayan , GB kısaltmasını gebe diye okuyan , forumada dün gelmiş bir çocuktan öğrenicek değilim bu oyunu .

ahahahah GB'yi senin gibi okumuyorum :D :D Ya kardeşim bi git işine hadi kıskanmanın luzumu yoq !

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Alımlarımız Server açılınca bbaslıcaktır. Serveri kötülüeyen arkadasladan bu konuyu terketmelerini istiiyorum.[DOUBLEPOST=1413220133,1413220065][/DOUBLEPOST]

ahahahah GB'yi senin gibi okumuyorum :D :D Ya kardeşim bi git işine hadi kıskanmanın luzumu yoq !

Ben bunun bir görüntüsünü alıyım bakıp bakıp gülerim .

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ana makine 16 GB ve Hosting 8 GB işi imkansız değil.
Hiç muhabbet yapmayacağım.
Ben oradaki olayı anladım var sayıyorum.
Fakat ;
16 GB Olan makinede bir Firmadan alınmayacak mı ?
CoLo yapacak bütçeniz varmı ?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ana makine 16 GB ve Hosting 8 GB işi imkansız değil.
Hiç muhabbet yapmayacağım.
Ben oradaki olayı anladım var sayıyorum.
Fakat ;
16 GB Olan makinede bir Firmadan alınmayacak mı ?
CoLo yapacak bütçeniz varmı ?

( Gogıla yazar Co Location nedir ? )
Arkadaşlar fazla atıp tutmuşlar , yazdıklarının yarısının anlaşılmamasıyla beraber .Yazım hatalarını bir kenara bırakıyorum bu arada .

Örn ; Adamın verdiği emekten biz daha çok emek veriyoruz.

Tabi ara sıra 10-20 saniyelik kısa laglar olabilir. Mesela dünya kaydederken reload atarken. Ama bunlar dısında lag olmaz. Çünkü acacamız serverin Ram Gbsi ana bilgisayar 16GB Ram ve accamız hostingdende 8GB ram alıp toplam 24GB lik bir sunucu sunmaya calısacagız :)

Son düzenleme:

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
( Gogıla yazar Co Location nedir ? )
Arkadaşlar fazla atıp tutmuşlar , yazdıklarının yarısının anlaşılmamasıyla beraber .Yazım hatalarını bir kenara bırakıyorum bu arada .

Örn ; Adamın verdiği emekten biz daha çok emek veriyoruz.
Yani biraz garip geldi ne bileyim.
Bu yazım tarzındaki bir arkadaş 12'nin üstünde olamaz.
12 Yaşındaki adama hiçbir Datacenter yer sağlamaz.
Ki zaten makinede alamaz.
Sıra arkadaşının i7 3770 16 GB 1333 Mhz'li dandik PC'si üzerinden sunucu açma planımı var acaba. :D