Acil Yardım!!!(CİDDİ)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sizinkİ Daha Piskopat.
Allahim beni bu Arkadaşlar ile Böyle şeyler konuştuğum için affet. :)
“Allah’ım! Beni bağışla, bana hidayet nasip eyle,
bana rızık ver, beni âfiyette daim eyle ve bana merhamet et.”
(Müslim, Zikir ve Dua, 35)

unknown name

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sizinkİ Daha Piskopat.
Allahim beni bu Arkadaşlar ile Böyle şeyler konuştuğum için affet. :)
“Allah’ım! Beni bağışla, bana hidayet nasip eyle,
bana rızık ver, beni âfiyette daim eyle ve bana merhamet et.”
(Müslim, Zikir ve Dua, 35)
._. kiminkine göre daha piskopat

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yalamayaktan ziyade ısırmayı severim ben ama yaşlanıp dişlerim dökülünce bu değişebilir.. gene de denediğin için teşekkürler doktor:D

Yaşlanınca sakın öyle şeyler yapmayın. İzlediğim bir filmde bir çocuk arkadaşlarıyla birlikte bir villaya gidiyor. Çünkü orda fahişeler olduğunu sanıyor ve yanılmıyorda. Birden karşısına 90 yaşlarında bir kadın çıkıyor. Arkadaşları görünce kaçıyor ama bu çocuk kaçmıyor ve o kadınla odaya giriyor... Tabi arkadaşları bunun gelmediğini görünce geri dönüyorlar.. Sonra birde ne görsünler bu çocuk oda da kadının ağzına ... sokuyor.. Ardından tam o an yaşlı kadın kalp krizinden ölüyor. Fakat adam kadının ağzından çubugu çıkartamıyor. Çünkü kadının dişleri takma oldugundan orda sıkısıyor. Bir kaç zorlu denemenin ardından dişlerle birlikte çıkıyor ve ordan fırlıyorlar.
Aman dikkat diyorum..

craft_woman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaşlanınca sakın öyle şeyler yapmayın. İzlediğim bir filmde bir çocuk arkadaşlarıyla birlikte bir villaya gidiyor. Çünkü orda fahişeler olduğunu sanıyor ve yanılmıyorda. Birden karşısına 90 yaşlarında bir kadın çıkıyor. Arkadaşları görünce kaçıyor ama bu çocuk kaçmıyor ve o kadınla odaya giriyor... Tabi arkadaşları bunun gelmediğini görünce geri dönüyorlar.. Sonra birde ne görsünler bu çocuk oda da kadının ağzına ... sokuyor.. Ardından tam o an yaşlı kadın kalp krizinden ölüyor. Fakat adam kadının ağzından çubugu çıkartamıyor. Çünkü kadının dişleri takma oldugundan orda sıkısıyor. Bir kaç zorlu denemenin ardından dişlerle birlikte çıkıyor ve ordan fırlıyorlar.
Aman dikkat diyorum..
A. Pastası 7 :D
Az izlemedim bana hep yardımcı olmuştur sağolsun

unknown name

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aman dikkat diyorum..
Çocuk takma dişlerini takmasına razı olmuş ki ısırsın diye. Sonuçta olay mutlu sonla bitmiş çocuğun aleti yerinde ve tatmin olmuş gibi... Umarım boşaldıktan sonra ölmüştür... Neyse hala ben iyileşemedim.