Abeeyy bu kim korkuyorum

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sevmeyebilirsin.. Bu ırkçılık sayılmaz.. Bende nefret ederim ama genelleme yapmam.. Ya da onlar Arap diye onlara farklı davranmam..
Doğru ırk dediğin hayvanlar arasında olur insanlar arasında değil sonuçta seni de Allah yarattı onu da kimse kimse üstün değil

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca Haifa Wehbe sevilmezmi.. Vava vava vava vava...

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Evet ırkçıyım :). Tıpkı pek çok insan gibi :). Ancak arapları insan olarak görmediğimden değil. İnsanlıktan uzak olarak gördüğümden. Neyse forum içinde tartışma çıkarmak istemiyorum.

Milliyetçi tayfa was here ?? Kominist Raconunu toplattırma bana rica ediyorum :( Arapları sevmemek diye bir şey olamaz.Aralarında kötü insanlar olabilir.Şimdi şöyle düşün Türkiyede hiçmi insanlıktan uzak olanlar yok?Var.Ozaman kendi Milletini de sevme bi zahmet olurmu?

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Milliyetçi tayfa was here ?? Kominist Raconunu toplattırma bana rica ediyorum :( Arapları sevmemek diye bir şey olamaz.Aralarında kötü insanlar olabilir.Şimdi şöyle düşün Türkiyede hiçmi insanlıktan uzak olanlar yok?Var.Ozaman kendi Milletini de sevme bi zahmet olurmu?
Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Gerisi umurumda değil. Beni tanımadan düşünce yapımı tam bilmeden beni yargılamaya kalkma. Ben komünizmden bahsetmedim bile. Siyasi yapımdan da bahsetmedim. Ne hakla bana ''Komünist'' diyebilirsin ki ? İlk önce benimle uzun zaman arkadaş ol, beni tanı, ondan sonra beni yargıla.
Aynı zamanda yine bir savaş çıksa sırtını araplara mı dayayacaksın yoksa kendi milletine mi bunu da bir sor kendine...

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Gerisi umurumda değil. Beni tanımadan düşünce yapımı tam bilmeden beni yargılamaya kalkma. Ben komünizmden bahsetmedim bile. Siyasi yapımdan da bahsetmedim. Ne hakla bana ''Komünist'' diyebilirsin ki ? İlk önce benimle uzun zaman arkadaş ol, beni tanı, ondan sonra beni yargıla.
Aynı zamanda yine bir savaş çıksa sırtını araplara mı dayayacaksın yoksa kendi milletine mi bunu da bir sor kendine...

Sana koministmi diyorum :D Yalnış anlama.Konuyu kapayalım buradan siyasete uzar ceza alabiliriz

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana koministmi diyorum :D Yalnış anlama.Konuyu kapayalım buradan siyasete uzar ceza alabiliriz
''Komünist raconunu toplattırma bana rica ediyorum.'' demişsin yanlış okumadıysam. Bunun iması budur. Seninle aynı fikirdeyim konuyu kapatalım...

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
''Komünist raconunu toplattırma bana rica ediyorum.'' demişsin yanlış okumadıysam. Bunun iması budur. Seninle aynı fikirdeyim konuyu kapatalım...

Hayır.Biz burada milliyetçileri dövüyoruz.Orada işler farklı galiba?

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır.Biz burada milliyetçileri dövüyoruz.Orada işler farklı galiba?
Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama kendi insanına bile saygı duymayan birinden de ırkçılığın kötü olduğunu duymak ironik. Evet bizim burada işler farklı. İnsanların düşünce yapısına ''SAYGI'' duyuyoruz.