Abeeyy bu kim korkuyorum

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O da ufak yaşta biri belli.. Niye korkuyorsun, ayrıca neden ekledin..

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deep slience demiş hemen engelle kapat blokla bilgisayarı kapat ve bir hafta kadar açma..

Ya da 'i no english' yaz o anlar :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu ne la reklam mesajı gibi sürekli aynı mesajı atmış kesin trolololololo

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Aha :D Bi abi'in Eşşek Şakasi Bu Takma Kafan'a :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ya allasen espirimi yaptığını sanıyorsun sen.
Arap olanlar insan değilmi ?
Senin bu yaptığın ırkçılığa giriyor bilmem farkındamısın.
+ Olarakta birleşik arap emirliklerinin internetinde skype kapalı yüksek ihtimal sahte.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya allasen espirimi yaptığını sanıyorsun sen.
Arap olanlar insan değilmi ?
Senin bu yaptığın ırkçılığa giriyor bilmem farkındamısın.
+ Olarakta birleşik arap emirliklerinin internetinde skype kapalı yüksek ihtimal sahte.
Evet ırkçıyım :). Tıpkı pek çok insan gibi :). Ancak arapları insan olarak görmediğimden değil. İnsanlıktan uzak olarak gördüğümden. Neyse forum içinde tartışma çıkarmak istemiyorum.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Evet ırkçıyım :). Tıpkı pek çok insan gibi :). Ancak arapları insan olarak görmediğimden değil. İnsanlıktan uzak olarak gördüğümden. Neyse forum içinde tartışma çıkarmak istemiyorum.
Irkçılık Bu Dünyadaki En Kötü Şeydir. İnsanlara Genel Olarak Bi Bakiş Yapiyorsun Bazi Araplar iyidir Bazilari Değildir.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Irkçılık Bu Dünyadaki En Kötü Şeydir. İnsanlara Genel Olarak Bi Bakiş Yapiyorsun Bazi Araplar iyidir Bazilari Değildir.
Bize yapılanlar gibi. İstersen özele gel sana neden arapları sevmediğimi anlatayım konuyu saptırmak istemem :).

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bize yapılanlar gibi. İstersen özele gel sana neden arapları sevmediğimi anlatayım konuyu saptırmak istemem :).
Biliyorum Araplarin Ne Halt Olduğunu Ama Medinedeki Araplar İyi İnsanlar Ben Umreye gittim Çünkü Biliyorum.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorum Araplarin Ne Halt Olduğunu Ama Medinedeki Araplar İyi İnsanlar Ben Umreye gittim Çünkü Biliyorum.
Eh o zaman beni de anlıyorsundur az da olsa. Neyse dediğim gibi konuyu uzatmak istemiyorum. Arapları sevmiyorum dostum. Bilmiyorum belki de ırkçılığa girmez bu ama ben sevmiyorum o insanları.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eh o zaman beni de anlıyorsundur az da olsa. Neyse dediğim gibi konuyu uzatmak istemiyorum. Arapları sevmiyorum dostum. Bilmiyorum belki de ırkçılığa girmez bu ama ben sevmiyorum o insanları.
Sevmeyebilirsin.. Bu ırkçılık sayılmaz.. Bende nefret ederim ama genelleme yapmam.. Ya da onlar Arap diye onlara farklı davranmam..