8 GB RAM !/NİTRADO !/50 KİŞİ !/1.7.2-1.7.5/Hammadde'de Demir/%100 Emek/merkurpark.nitrado.net

egyketted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

------------------------------------------------------Öz Bilgi:-----------------------------------------------------
-Türkiyede Binlerce Sunucu Var Fakat Bunların %80'i Schematic,Aynı Warp'ı İki Kez Çekme,Oyuncular'ı Umursamama Gibi Şeyler'den Dolayı Kaliteyi Sıfır'a Düşürüyor
Biz Çoğu Swde Bu Sorunu Gördükten Sonra'Acaba Biz Server Kursak Ne Olur'Diyerek Yola Çıktık Ve Amacımız Siz Değerli Oyunculara Kaliteli Bir Server Sunmak
---------------------------------------------------- Tüm Bilgiler: --------------------------------------------------
-Cana Yakın,Sevecen Ve Bilgili Yekililer Bulunmaktadır
-14.06.2014 Tarihinde 32 Warp Bulunmaktadır
-Asla Schematic Kunlanılmamıştır
-Her Warp Sadece Bir Kez Çekilmiş,Warp Tekrarlaması Yapılmamıştır
-Server Dolmaya Başlarsa Kişi Sayısı Arttırılacaktır
-50 Kişilik Oyuncu Kapasitesi Vardır [47 Kişi Doldu]
-8 gb Ram Bulunmaktadır
-Henüz Lag Yaşanmamıştır
-Üç Tür Vip Bulunmaktadır: Vip MegaVip UltraVip
-Farklı Plugin Paketleri Ve Egyketted'in Eklemeleri Birleştirilerek Farklı Bir Plugin Sistemi Oluşturulmuştur

Sunucumuzdan Resimler:

Bu Kadar Resim Yeter
Sadece Bir Deneyin Beğenmezseniz Paranız İade :D
Herkeze İyi Günler
Yeni SPawn Yapıyoruz
merkurpark.nitrado.net
Güncelleme: Ram 4 katına Çıkarıldı
Kişi Sayısı
50 Oldu
Gereksiz Warplar Silindi
kalan süre 50 ye tamamlandı
Spawn yenileniyor

Son düzenleme:

egyketted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

xenecode

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Admin benim envanteri boşalttın yerine geri koy lütfen yoksa bi daha giremem sw ye lütfen...

Karayuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eski servera taşındık yazarsan diğer oyuncularda gelir bence öle yapNot: abi servera eski parolayla giriyom wrong passaword diyo nası yapcaz onu

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
keşke hiç pack kullanmadan haritayı yapsaydınız default oynuyorum ve çok kötü gözüktü buildler.

xenecode

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Egyketted benim envanteri yerine geri koy durduk yere boşalttın.Haksızlık yapma ben o kadar uğraştım o envanter için.

egyketted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
keşke hiç pack kullanmadan haritayı yapsaydınız default oynuyorum ve çok kötü gözüktü buildler.
Hiç Pack Kunlanmadık Yanlış Sözler Söylemeyin
Sadece Resimleri Çekerken pack Kunlanıldı[DOUBLEPOST=1402828709,1402828651][/DOUBLEPOST]
Egyketted benim envanteri yerine geri koy durduk yere boşalttın.Haksızlık yapma ben o kadar uğraştım o envanter için.
Hile Kunlandın
Not:Hileler Engellendi[DOUBLEPOST=1402829014][/DOUBLEPOST]Spawn yenileniyor

egyketted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güncelleme: Ram 2 katına Çıkarıldı
Kişi Sayısı 24 Oldu
Gereksiz Warplar Silindi
kalan süre 32 ye tamamlandı

xenecode

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hile Kunlandın
Not:Hileler Engellendi[DOUBLEPOST=1402829014][/DOUBLEPOST]Spawn yenileniyor[/quote]h
Hile felan kullanmadım hile kullandıysam göster bakalım hile kullanan adamın evini,chestini,parasını.
Hile kullansam o kadar azmı olurlar.

egyketted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
8 GB RAM !/NİTRADO !/50 KİŞİ !/1.7.2-1.7.5/Hammadde'de Demir/%100 Emek/merkurpark.nitrado.net

Karayuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
orda ne güzel bug bulmuştum eventte :D envanter full dia block olmuştu 120 level olmuştum ban yedim <_<

ozgrprnc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz durust olun arkadasım hostunuz nitrado 50 slot ve 8 gb ram diyorsun... nitrado 250 slota 8 gb ram veriyor.. lutfen arkadasım...