430-LF Parkur Map

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya özgür kardeş Öylesine bi map yapayım canımızın sıkıntısı gitsin dedim adam mapa bakmadı gitti bi' kelimeye takti ya

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
OyunDoktoru bak dostum benimde Türkçe'ye takıntım vardır. Ama bazı kullanımlar kalıplaşmıştır.."ScreenShot" gibi kullanımlar artık bir kalıp olarak kullanılıyor. Ayrıca sana bir hatırlatma noktalama işaretleeri cümleue birleşik yazılır.

Bir tek soru işaretini ayrı yapıyorum.Biliyorum onun da birleşik yapıldığını.El alışkanlığı oldu o bende.Bir türlü düzeltemedim.Diğerlerini kurala uygun yazıyorum.

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben mapı pek beğenmedim ama emeğe saygı...

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Kardesim Güzel Olmus Ama Disarida olmasi hic güzel degil!!

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oylesine yapmistim eger isternseniz mob arena yaparim herks kacinci seviyeye geldigini yazar not teldn gryorum yazi icin kb .)

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Kardesim Bana Online oynıyabilicegim Bir Map Yaparmısın ?? Yani Market felan Olan Birsey =?=

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OO o uzun iş market plugın ister uğraşmak lazım baya zaman olur ha diyince olmaz ki o işler.

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Hayır Kardesim Marketi Yapicaksin Ama İci Bos Olacak!

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
giris ismini versene sen[DOUBLEPOST=1373575801,1373575627][/DOUBLEPOST]Ekledim...:lanet:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Tebrkler :)

Oyunbaz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bu Konuyu Kilitliyorum , Sebebi İse Konu Oyun konusundan Çıkmış Din Konusuna Dönüşmüş , Hepimiz Müslümanız , Hepimizin Kendine Göre Bilgileri Ve Degerleri Var , İngilizce Bir Kelime Yüzünden Birbirinize Hakaretler Ediyorsunuz Sonrada İslamdan Bahsediyorsunuz , İslam Kavga Çıkarma Dini Degil , Barış Dinidir , Hepinizi Birbirinize Saygı Göstermeye Davet Ediyor Ve Konuyu Daha Fazla Hararetlenmesin diye Kilitliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...