4. Animasyonum

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hani uzun süre video çekmicektin :D,Neyse güzel olmuş ama dediğim gibi yürüme animasyonlarını biraz çalış.

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dayanamadım :) Zor tuttum kendimi ama yinede yaptım :) Aslında bu sefer pek yürütmedim adamı. Creative moddaki gibi uçurdum çoğunlukla ama yinede biraz sıkıntı var tabii ki dediğin gibi :) Cevabın için teşekkürler...

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sene sınavlara hazırlanıyorum malesef ders videoları çekemem :)

Arda Bolat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her zaman ki gibi GÜZEL,GÜZEL,GÜZEL
Ama Neden İngilizce yaptın anlamadım.(ingilizceden çok anlamam) Ehehe neyse :) Başarılar.

MacSqL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İğrenç Olmuş (Kolaysa Sen Yap Diyenlere Sesleniyorum Daha İyisini Yaparım Ama Uğraşamam.)

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkür ederim.Fakat insanların hatalarını böyle saf haliyle yüzüne çarpmasan çok iyi olurdu aslında.Hani en azından daha iyi yapabilirdin diyebilirdin. Tamam sen güzel yapıyorsun diye amatörleri ezmene gerek yok.Sen mükemmelsin diye sırf güzel yaptığını duyurmak için başkalarını kötümser sözcüklerinle , azimlerini kırmak senin ne haddine! tabii ki olumsuz yorum yapmak senin en doğal hakkın.Ama bu daha güzel bir biçimde kendini kötü biri olarak göstermen seni diğer insanlardan daha yüksek bir mertebeye koymaz.Aksine seni daha da alçaltır.Başta dediğim gibi azim kırıcı ifadelerinden dolayı teşekkür ederim...

MacSqL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef Sen Beni Yanlış Anlamışsın Berbat Olmuş Fakat Daha İyisini Yapabilirsinde Ve Ben Orda Daha İyisini Yaparım Diyerek Seni Ezmedim Beni Ezmeye Kalkışacak Olanlara Şimdiden Bir Cevap Hazırladım Kalbin Kırıldıysa Üzgünüm Ama Devam Et Ve Akıcılığı Biraz Arttır.

MacSqL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana Tavsiyem PlanetMinecraft Sitesindeki Mapların Bazılarında McEdit Schematic Dosyası Bulunmakta O Dosyayı İndirip Mine-İmator'den O Dosyayı Kullan.

furkan55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel video daha yapıcanmı?:Dbu arada biraz daha geliştir kendini sende yetenek var:D