2 GB Ram 1.15 GB veya Daha Düşük Gözüküyor

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
En çok ısınan ekran kartı ATI'dir şahsi görüşüm. Bilgisayarımın ekran kartı ATI Minecraft oynarken 110 100 gibi dereceler gördüm fakat soğutucu aldım şu anda Minecraftta stabil 80 derece leptoplar çok ısınır masaüstü gözü ile bakmayın.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
En çok ısınan ekran kartı ATI'dir şahsi görüşüm. Bilgisayarımın ekran kartı ATI Minecraft oynarken 110 100 gibi dereceler gördüm fakat soğutucu aldım şu anda Minecraftta stabil 80 derece leptoplar çok ısınır masaüstü gözü ile bakmayın.
Ben 126 gördüm.... çoğunlukla soğutma da sıkıntı olduğundan oluyor ama neyse.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın gardaşlar ben Minecraft'ı bırakmış bir şahsi kişiyim.Eğer kısmet olursa başlarız belki.

Ben bu sıcaklıkları boştayken yazdım.Minecraft oynarken Ram neredeyse yok gözüküyor :D

Mrkurt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen arkadasi AMD falan isinmiyor.AMD intel gibi kutunda coğu fanla vermiyor sen tutturamiyorsun fanı o cok önemli

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Aynen sende benim gibi titizsin. Bende her şeyi kontrol ederim sorunsuz mu diye neredeyse:D Bendede ram 2GB ama kullanılabilir ram var bide. 1.79 muydu neydi bende, ama seninki fazla aşağıda.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ram olayını buldum beyler arttırma işlemini :)

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen arkadasi AMD falan isinmiyor.AMD intel gibi kutunda coğu fanla vermiyor sen tutturamiyorsun fanı o cok önemli

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Kasanın içinde küçük kasa kadar fan var amaa :( Fanın yönü önemli midir ?
Kasanın alt kısmına bakıyor fanım.Ekran kartına üflüyor sayılır.
[DOUBLEPOST=1389270868,1389270764][/DOUBLEPOST]
Ram olayını buldum beyler arttırma işlemini :)
Overclock mu ?
AMD işlemcilerin üstünde olan bir şeyin hızı 2.8 GHz ise 2.8.300 GHz falan yapıyor.(300 Çok küçük).
Daha fazlası olursa bilgisayar pof der gider :D
[DOUBLEPOST=1389270935][/DOUBLEPOST]
Aynen sende benim gibi titizsin. Bende her şeyi kontrol ederim sorunsuz mu diye neredeyse:D Bendede ram 2GB ama kullanılabilir ram var bide. 1.79 muydu neydi bende, ama seninki fazla aşağıda.
Kader kardeşim,

Senin işlemci güçlü değildir pek,Ram'a yüklenmiyordur.Ama benimkinin GHz Ram'a uymuyor diye düşünüyorum.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
overclock değil bilgisayar özelliklerinin içindeki ayardan :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Speedfan yükle oradan fanı sonuna kadar çalıştır işte (sessizliği bozmakk için güzel program :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrkurt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yalnış bir bilgi fan üflemez ısınan havayı çeker . Elbette Fan çok önemli

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tavsiyem hiçbir fan programı yükleme çünkü jepsi durumu dahada kötüleştiribiliyor.Program fanlarını zorlar ama bilgisayarın izin vermez, fan kafayı yer sonra fanlar gider.Ardıdnan 85 derecelik ekran kartında çıkar 100e bir gün bakarsın duman geliyo pc açılmıyor felan.Tavsiyem yeni kart alman hatta direk yeni bilgisayar.Ramin o kadar düşük gözükme sebebi ise açık olan programlarn ram yemesi ve daha az ram yemesini istiyorsa opera tavsiyemdir.Chrome hayvan gibi ram yer.8gb ramim var ama oyun oynarken chromu kapatmak zorunda kalıyorum.O yüzden sana tavsiyem gereksiz şeyleri sil, kalsik bi tmeizlik yap sonrada opera kur.Açık ve kullanmadığın programlarıda kapat bakalım durum ne olucak.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
İşlemci 85 derece diyor. İşlemci mi fan mı daha önemli dersen herkes işlemci diyecektir emin ol.
Güç Kaynağı ne kadar kaldırıyorsa o kadar açmasını öneririm.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk