2-3 Kişilik minecraft oynıyalım..

burakocan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, bir ara biz arkadaşla minecraft oynuyorduk skype'tan konuşarak, baya eğlenceli oluyordu. Arkadaş bıraktı oyunu, sıkılmış. Banada tek başıma eğlenceli gelmiyor. Böyle aramızda bir server kurarak 2-3 kişi oynıyalım diyorum. Eğlenelim, gülelim. Beraber bişiler yapalım flan. Varsa oynamak isteyen mesaj olarak atabilir.

Deporx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kanka ben gelem skype adı orkinos683 sen beni ekle ip atarsan sevinirim valla. Sana 2 tane soru sorcam 1-hamachili mi 2- survival mı yaratıcı mı sw?!?!

YılmazPlus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar düzgün server bulması zor. Bu arada bence bukkit yapın daha eğlenceli olur :S

demir1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende oynayabilir miyim​
benim skype adım cem.denizli​

burakocan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zaten bukkit açtık, başka türlü olmazdı hamachi kötü olurdu. Yeni arkadaşları ekledim Skype'den. Bu arada çok kişi olursak grup haline getircem.

erdy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben de gelirim ama yşaım küçük sorun olur mu? (14) minecraft 1.3 beta zamanında başlamıştım, bir ara ErdyCraft vardı, isim bulamamıştık o yüzden öyleydi isim aranıyordu 25-30 kişi giriyordu, çoğu serverdan farklıydı, roleplay değil ama ekmekçi falan vardı, yapım aşamasındaydı. Beuatiful12 ile tekrar canlandırmayı düşünüyorum :)

devilcrash

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evert gerçekten bulmak zor arkadaşça oynamak için bir server