[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
abi svye her baktığımda Ege_Can vede Blue diye bi oyuncu açık girmeye çalışıyom whitlest bnide whitlese alırmısnız bakmak istiyorumda
Kimseyi white-liste almıyor belki küçük bir ihtimal birini alır veya sunucu turu yapar.Ege_Can zaten kurucu BlumeSegal de galiba yan çar.

skype58993

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şimdi ne işleri kaldı serverin daha neler gelecek açılana kadar ?

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bekliyorum hala itiraz da etmiyorum 1 ay daha gecikse yine beklerim 2 ay daha gecikse yine beklerim :/

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sözleri duyunca spoileri hak ettiğinizi düşündüm;

# Öncelikle aşağıdaki resim ve açıklamalar ciddi derecede spoiler içermektedir. Lütfen spoiler görmek istemeyen butona tıklamasın.

Küçük bir açıklama;
Artık serseri ve serbest meslek dışında üzerinizde kendi skininiz bulunmuyor.
Örneğin polislikte bulunan Memur , Komiser , Amir , Emniyet Müdürü
rütbelerinin ayrı ayrı skinleri bulunmakta.. Bunlar rütbe atladığınızda otomatik değişiyor. Ve polisken bu skinlerden başkasını kullanamıyorsunuz.
Ayrıca bir üstünüzdeki ve bir altınızdaki rütbenin skinlerini değil sadece kendi rütbenizin size sunduğu skini kullanabilirsiniz.

Serseri ve Serbest meslek için ise gardırop bulunmakta. Eğer isterseniz kendi skininizi kullanabilirsiniz Ama kendi skininizi açmanız için önce belirlenen görevi tamamlamanız gerekiyor.. Dilerseniz de, Kıyafet dükkanlarındaki skinlerden satın alabilirsiniz.
Kıyafet dükkanında başlangıçta açık olan 5 kadın 5 erkek skini bulunmakta.. Başka skinleri açmak için ( kendi skininiz de dahil ) görev yapmalısınız.
Serserinin rütbelerinde ise o rütbeye has skinlerin kilidi o rütbeye ulaşınca açılmakta. Eğer isterseniz o rütbedeyken kullanabilirsiniz. Tamamen isteğe bağlı bir durum..

Resimleri yorumlarsak;
Skini mafya rütbesinde açılıyor. Sadece mafya iseniz kullanabiliyorsunuz. Ama kullanmak zorunda değilsiniz. İsterseniz kullanırsınız ^.^
#2 Skini de mafya rütbesinde açılıyor. Bu skin ise bayan mafyalar içindir. Mafyalarda kadınlarda bulunmakta..
#3 Skini terrorist skinidir. Bu rütbeye bağlı değil. Belirlenen görevleri tamamladığınızda kilidi açılıyor.
#4 Skini hırsız rütbesinde açılıyor. Dediğim gibi bunları kullanmak zorunda değilsiniz. Tamamen isteğe bağlı.
#5 Skini pilotun en yüksek rütbesinde açılıyor. Kullanmak zorunlu zaten başka bir skin kullanma imkanınız yok. Pilotlukta en son rütbeye ulaştığınızda istesenizde istemesenizde o skini kullanacaksınız..
#6 Skini doktorluğun Uzman doktor rütbesinde açılmakta. Bu skini de kullanmak zorunlu. Doktorlukta uzman doktor rütbesine gelince istesenizde istemesenizde kullanmak zorunda olduğunuz skin bu.

1,3,4 en iyileri

Şöyle bir durum var bu skinleri bulana kadar öldüm geberdim. Sonuçta bunlar hazır değildi hepsini tek tek aradım..
Skinsearch ta 44 bin sayfa var. Sayfa.. 44 bin sayfanın sonundan başlayıp başına doğru binlerce sayfa geziyorum TEK tek.

Skindex e gir aradıgın skinin ismini gir örnek: Game Of Thrones Jhon Snow

Not: Skin aradıgını söyleseydin yardımcı olabilirdim.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yansıtacagım derken :D
Birinin premiumunun isminimi yazıyorsun direk ?
Maalesef sistem bu şekilde işliyor. Sen ne önerirdin? Bir bilgi birikimin var ise bu konu hakkında, Benim ile paylaşırsan çok makbule geçer..
Yani nasıl bir sistem kullanılarak Minecraft veri-tabanında olmayan bir skini oyuncuya ekleyebilirim? - Mümkün değil -
Böyle bir şeyin mümkün olabileceğini sanmıyorum.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maalesef sistem bu şekilde işliyor. Sen ne önerirdin? Bir bilgi birikimin var ise bu konu hakkında, Benim ile paylaşırsan çok makbule geçer..
Yani nasıl bir sistem kullanılarak Minecraft veri-tabanında olmayan bir skini oyuncuya ekleyebilirim? - Mümkün değil -
Böyle bir şeyin mümkün olabileceğini sanmıyorum.
hmm peki Ben başka bir şey sanmıştım da Skin ararsan beraber arayabiliriz Belki skinimi bile yapabilirim.

hasben

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Eğer whiteliste alırsan çok sevinirim SweetNetwork bu sunucuyu ilk çıktığından beri oynuyodum sonra sunucu kapanmıştı ama şimdi farkettim ki yeniden açılmış bu yüzden rpg kurallarını vs. biliyorum whiteliste alırsan sevinirim
nick: nesslin

Birde bakım ne zaman bitçek?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Eğer whiteliste alırsan çok sevinirim SweetNetwork bu sunucuyu ilk çıktığından beri oynuyodum sonra sunucu kapanmıştı ama şimdi farkettim ki yeniden açılmış bu yüzden rpg kurallarını vs. biliyorum whiteliste alırsan sevinirim
nick: nesslin

Birde bakım ne zaman bitçek?
Kısa keceğeim
Büyük ihtimal white list almayacak.
Zaman sormayın.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karahanio

Peki Hocam
En iyi cevaplar
0
Bak sana bir taktik vereyim aradığın cildi kullanan bir hesap bulma konusunda @SweetNetwork

1. Örneğin ben One Piece seven biri olarak Monkey D. Luffy'nin cildine sahip bir hesap bulmak istiyorum. Bunun için ilk önce Planet Minecraft veya herhangi bir siteden indirdim cildimi. Bana tıklayarak sende indir ilk böyle dene sonra olmuyor deme :D

2. Şimdi cildimizi indirdik sıradaki aşama Google'ın Görseller kısmına girmek. Dikkatli bakarsan görseller sayfasındaki arama kutusunda bir fotoğraf makinesi simgesi göreceksin, oraya bas ve görsel yükleyin kısmından indirdiğimiz cildi seç ve arat.

3. Arattıktan sonra arama kutusunda resmimizin sağında şu yazı mevcut "minecraft skin one piece" bu yazıyı sil ve onun yerine oraya "mcskinsearch" yaz ve arat. Bu arada sakın o resmin sağındaki çarpı butonuna basma 2. kısımdan tekrar başlaman gerekir.

Eğer bu işlemi doğru yaptıysan "Ruffy" isimli bir kullanıcının bu cilde sahip olduğunu göreceksin ilk sayfada. Bu işin püf noktası bilinen ve ünlü ciltler aramak, eğer hiç alakasız saçma sapan bir cildi oraya yapıştırırsanız ne yazık ki aradığınızı bulamayacaksınız, umarım yardımcı olmuştur iyi günler.

Son düzenleme: