[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bugları sadece rp yapmak için kullanıyorum

ip sweetnetwork.nitrado.net ege verdi ztn

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
modeme res at

komutlarla silah fln alınabiliyo şu an herkesin silahı var biri yaydı alınabildiğini bi de herkes hasta oluyo bi kere 20kez üst üste hasta olmuştum ölünce bile geçmemişti

bi komut var size çubuklar veriyo bunlarla başkalarını bayıltabiliyonuz

buglar çok fazla çok kötü buglar var servera 2hafta sonra res atın ve soruları değiiştirin size tavsiyem

kardes modemer reset atma ben ip adresimi değistircek program indirdim 4 hasab açtim :D ama ege duymasin programa silince eski ip dönüyo

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hmm polis ölümsüz silah alma bugu var polis mesleğinden çıkmamıyorsun doktorlar para kazanmak için canın full ken sana can basıyor iyi iyi

xPancokHD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bence sunucu çok kötü hiç girmeyin daha iyi milyonlarca bug var sınav soruları çok zor yürümekten ve açlıktan ölüyorum ancak serseri olursunuz

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm polis ölümsüz silah alma bugu var polis mesleğinden çıkmamıyorsun doktorlar para kazanmak için canın full ken sana can basıyor iyi iyi
bence sunucu çok kötü hiç girmeyin daha iyi milyonlarca bug var sınav soruları çok zor yürümekten ve açlıktan ölüyorum ancak serseri olursunuz
ege abininde dedi gibi sever suanda yârim birakti herseyi önemli bir işi cikti ve severe bakamiyor ege abi gelince buglari düzeltir ve severin map tamamlar biraz eski forumlara baksaniz anlardiniz. suanda sever dolasin diye açik hersey yârim severde

Florianni

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarımın başlangıç ekranı çöktüğü için en geç 21'ine kadar sunucuya giremiyeceğim ... :, (

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@efe138 Çok teşekkür ederim oyunculara öğrettiğin buglar sayesinde sınırsız kör yedim ve kimse beni öldürmüyor ne yapacağım şimdi saol yani ^.^

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bilgisayarımın başlangıç ekranı çöktüğü için en geç 21'ine kadar sunucuya giremiyeceğim ... :, (
O zaman şanslısın çünkü o zaman Ege abi gelmiş olacak ve server düzeltilmiş olacak belki de.şu an ben bile girmiyorum.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu kapalımı kapalıysa ne zaman açılcak?
Muhtemelen hep sıkıntılar çıktığından ve az oyuncu olduğundan white list alınmıştır.Sanırsam Ege gelince (20/07/2016) buglar falan düzeltilip sunucuya reset atılıp her şeyi sıfırlayıp yani tekrar açacaktır.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi