[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 dk oynadıktan sonra sıkıyor ._.[DOUBLEPOST=1441654817,1441654724][/DOUBLEPOST]Sunucuda hiçbir role play unsuru yok ve bi noktadan sonra sıkıyor

Uberzeynep

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben daha önce 4-5 tane rpg sunucusunda uzun süre oyun oynadım.Bunun gibide 2 sunucuda oynadım.Fakat bu sunucu rpg ye hiç benzemiyor.Herkes gır gır şamata...Rolden eser yok.Ev desen?Do komutu gibi komutlar...hiç birini göremedim.BUrada rol yapılmıyorki?Rol olsaydı mesela karakterin örnek adı mary olurdu ve bana kullanıcı adım yerine Mary denirdi.Tabii tanışmamızda gerekirdi.Lütfen yanlış anlamayın ama beğenmedim

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben arkadşıma önerdim ip yi verdim ama giremiyor "Cant Connect to server " hatası alıyor arkadaşım orjinal mcden giriyor ama pre çözümü ne ?

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Cok Güzel fakat Slman15 diye biri herkesi tehtid ediyor... DDoS aticakmis güya.. yeter yani her gün tehtid ediyo herkesi

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Cok Güzel fakat Slman15 diye biri herkesi tehtid ediyor... DDoS aticakmis güya.. yeter yani her gün tehtid ediyo herkesi
Yorumun için teşekkürler bu tür gereksiz konuşan arkadaşları k^le almanıza gerek yok ..

# Güncel #
Üç Beş Gündür Ameliyat Nedeni ile Sunucunun Teknik Arzaları ile ilgilenemedim ..
Neyseki iyileşip Ayağa Kalkabildim ..
Sunucunun Teknik Arzaları ile ilgilenip Tekrar Aktif Ettim ..
Sunucumuz Aktiftir iyi Oyunlar ..

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yeni meslek tiraktörcümü olcak