[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

KİNGMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeni kelepce sistemi çok ciddi bir teste tutulmak zorunda her olayı hesaplamam gerekiyor .. ciddi buglar olabilir ..

Kelepçeyi taktığımız adam olduğu gibi kalsa maymuncuğu olan bi arkadaşı onu kurtarabilse ne güzel olurdu ehuehuehu ama bunlar zor şeyler size kolay gelsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bide su astironotu düzeltin kac günden beri bekliyom düzelmesini

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kelepçeyi taktığımız adam olduğu gibi kalsa maymuncuğu olan bi arkadaşı onu kurtarabilse ne güzel olurdu ehuehuehu ama bunlar zor şeyler size kolay gelsin

O şekilde değil yeni sistemde adamı kelepceleyip karakola götüreceksiniz adam arkanızdan ışınlana ışınlana gelecek S:
abi bide su astironotu düzeltin kac günden beri bekliyom düzelmesini
Astronot olmak ilk rütbede karlı değil ay da fazla k^r elde edemezsin ama marsda edersin :S

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi adam ilkönce mahkemeye sonra kafalet yada hapise atilsin bence

Son düzenleme:

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel Bence Ama Çöpten Silah Çıkmıyormuş Onu Farkettim , Astronot Yapılırsa Güzel Olur , Polisler Saten Kelepçeyle Sağ Tıklayıp Atıyolar Bence Değiştirilmeli , Doktorlar Saten 10 Sn De Bir Para Kazanıyor Can Full Olsa Bile Can Basabiliyolar Bence Süresi Artırılmalı , Serserilerde Sıkıntı Yok Gibi Fakat Sadece Eroin Olmaması Gerekir Uyuşturucu Vs Olmalı , Ayrıca 60 Puan Alırsak Bütün Meslekleri Olabiliyoz Biraz Daha Puanları Arttırılmalı Doktor 90 Astronot 100 Gibi , Şehir Küçük Ayrıca Biraz Daha Büyütülmeli , Sadece 4 Meslek Olabiliyoz Doktor Polis Serseri Çöpçü Biraz Daha OLABİLECEGİMİZ Meslek Eklenmeli , Markete Biraz Daha Fazla Eşya Satılmalı , Evi Gerçek Parayla Alıyoz Galiba Oda Base EV BİLE DEYİL , Bence Arsa Alabilmeliyiz Orayada Ev Yapabilmeliyiz İstediğimiz Gibi Ev Yapmak İçin Eşyalarda Satılmalı , Mesleklerinde Ayrı Bir Sınavı Olmalı Ama Sınav Soruları Sunucu Dışı Sorularda Olmalı , Bazı Şeyler Bugda Kalıyor Düzeltilmeli , Olması Gereken Meslekler : Tüccar , Beyaz Eşya Satıcısı , Ambulans Şöförü(Canımız Azaldıgında Hızımızda Azalmalı) , Sunucunun Eksikleri Bunlar GİBİ Düzeltilirse Daha Güzel Bi Sunucu Olabilir Tam Bi RPG Olarak Göremedim Sunucuyu Ama Azıcıkta Olsa RPG Var

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel Bence Ama Çöpten Silah Çıkmıyormuş Onu Farkettim , Astronot Yapılırsa Güzel Olur , Polisler Saten Kelepçeyle Sağ Tıklayıp Atıyolar Bence Değiştirilmeli , Doktorlar Saten 10 Sn De Bir Para Kazanıyor Can Full Olsa Bile Can Basabiliyolar Bence Süresi Artırılmalı , Serserilerde Sıkıntı Yok Gibi Fakat Sadece Eroin Olmaması Gerekir Uyuşturucu Vs Olmalı , Ayrıca 60 Puan Alırsak Bütün Meslekleri Olabiliyoz Biraz Daha Puanları Arttırılmalı Doktor 90 Astronot 100 Gibi , Şehir Küçük Ayrıca Biraz Daha Büyütülmeli , Sadece 4 Meslek Olabiliyoz Doktor Polis Serseri Çöpçü Biraz Daha OLABİLECEGİMİZ Meslek Eklenmeli , Markete Biraz Daha Fazla Eşya Satılmalı , Evi Gerçek Parayla Alıyoz Galiba Oda Base EV BİLE DEYİL , Bence Arsa Alabilmeliyiz Orayada Ev Yapabilmeliyiz İstediğimiz Gibi Ev Yapmak İçin Eşyalarda Satılmalı , Mesleklerinde Ayrı Bir Sınavı Olmalı Ama Sınav Soruları Sunucu Dışı Sorularda Olmalı , Bazı Şeyler Bugda Kalıyor Düzeltilmeli , Olması Gereken Meslekler : Tüccar , Beyaz Eşya Satıcısı , Ambulans Şöförü(Canımız Azaldıgında Hızımızda Azalmalı) , Sunucunun Eksikleri Bunlar GİBİ Düzeltilirse Daha Güzel Bi Sunucu Olabilir Tam Bi RPG Olarak Göremedim Sunucuyu Ama Azıcıkta Olsa RPG Var
Uzun açıklayıcı yorumunuz için teşekkür ederim , Bir kısmı yeni gelecek olan hayat RPG updatesinde mevcut -/guncellemeler ..
Evleri para ile satmıyoruz sunucuyu kurtarmak adına bir sitedeki bazı hoş evleri para ile satıyoruz geri oyun parası ile alınabiliyor ..
Sunucuyu her fırsatta biraz daha geliştirmeye çalışıyorum .. Sabrınız için teşekkürler keyifli oyunlar .[DOUBLEPOST=1441368937,1441368848][/DOUBLEPOST]
Sunucumuz Tekrar Aktif!

Katılmak için IP ;
SweetCandy.nitrado.net
Sürüm ;
1.7.x

Murat41kocaeli

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bn polisim 500 kişi yakaladım ama /polisrutbe yazıorum komser oldu dio ve bos yere 1000tl alıo yardım edermisiniz[DOUBLEPOST=1441369740,1441369707][/DOUBLEPOST]amir olmam lzm ama olamıom

Asterion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şimdi Server Güzel ve Bende Oynuyorum Ama Bir Sorun Var ! Pluginler Biraz Sıkıyor Onun Yerine Vagon Pluginini İndir Araba Diye Binelim Sonra Ev Alalım. Nebilim Kıyafet Falan Alak Sadece Meslekle Geçiyor Oyun Ama Yinede Güzel :) Herkese Tavsiye Ederim

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Server Güzel ve Bende Oynuyorum Ama Bir Sorun Var ! Pluginler Biraz Sıkıyor Onun Yerine Vagon Pluginini İndir Araba Diye Binelim Sonra Ev Alalım. Nebilim Kıyafet Falan Alak Sadece Meslekle Geçiyor Oyun Ama Yinede Güzel :) Herkese Tavsiye Ederim
Sunucumuz her geçen gün dahada gelişiyor vagon yerine bizim sunucumuza has farklı bir araba türü bulunmaktadır iyi oyunlar ..

KİNGMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucudan yardımlarımızı eksik etmeyelim lütfen.

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu white list olmicakta bari polisler olsun eroin tarlasına gidiyorum adamlar 15 kişi pusmuş eroini hasat ettigim an 1 trilyon kişi bana koşuyo lütfen polisleri rp bilen birilierini alın white list alın

mertsell

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş server ne zaman açılır ? Restart atıldı da .

saadaadasa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya sw açık değil dün 11 de bakıma girmişti bende sw den çıkmıştım sonra hiç girmedim sw yi çok seviyorum kapanmasın nolur bence en iyi sw bu mc donals olsun vb. lütfen açın