[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Birde mesleklerde 3.rütbe yok nezaman gelecek ? (Her ne kadar servera giremesem de merak ettim)

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kaç saattir bakımda yaw bari kelepçe sistemi uzay falan da getirin bug çözümlerinin yanında

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tüm kodlarını baştan sona tekrar değiştirmek zorunda kaldım .. Gece 5 e kadar bakım devam etti ..

Bugun kaynaklanma sebebi ;
Siz bir eylem yaptıktan sonra süre zarfı içerisinde reset gelirse buga giriyorsunuz ..
Mcdonalds soydunuz 1.buçuk saat bekle diyor .. o saat içerisinde servere reset gelirse , çökerse buga giriyorsunuz

işte bu nedenle sunucuyu bakıma soktum .. ilk bakımda tüm kodları tamamen değiştirdim bugün tekrar ufak bakım yapılacak meslekler yarım kalan bug işlevleri ile ilgili en fazla 2 saat sürebilir ..

Bu arada basit bir iş yapmıyorum sizin için uğraşıyorum hiçkimsenin sunucusunu düzeltmek adına sabah 5 ten akşam 5 e kadar bakıma gireceğini sanmam

şu anda bug sorunları devam ediyor bugün 2 saatlik bakım içerisinde halledilecektir .. bakımın ardından bir daha buga girmeyeceğiniz garantidir ..[DOUBLEPOST=1441026799,1441026524][/DOUBLEPOST]
Birde mesleklerde 3.rütbe yok nezaman gelecek ? (Her ne kadar servera giremesem de merak ettim)

kaç saattir bakımda yaw bari kelepçe sistemi uzay falan da getirin bug çözümlerinin yanında
Dedikleriniz bu günkü bakımda gelebilir .. dediğim gibi sunucunun temel kodlarını tamamen en baştan yazdım hayli zaman aldı ..

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
astronot düzeltirmisin ya uzaya gidelmiyo

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server kapalı?[DOUBLEPOST=1441116260,1441116103][/DOUBLEPOST]
Sunucunun tüm kodlarını baştan sona tekrar değiştirmek zorunda kaldım .. Gece 5 e kadar bakım devam etti ..

Bugun kaynaklanma sebebi ;
Siz bir eylem yaptıktan sonra süre zarfı içerisinde reset gelirse buga giriyorsunuz ..
Mcdonalds soydunuz 1.buçuk saat bekle diyor .. o saat içerisinde servere reset gelirse , çökerse buga giriyorsunuz

işte bu nedenle sunucuyu bakıma soktum .. ilk bakımda tüm kodları tamamen değiştirdim bugün tekrar ufak bakım yapılacak meslekler yarım kalan bug işlevleri ile ilgili en fazla 2 saat sürebilir ..

Bu arada basit bir iş yapmıyorum sizin için uğraşıyorum hiçkimsenin sunucusunu düzeltmek adına sabah 5 ten akşam 5 e kadar bakıma gireceğini sanmam

şu anda bug sorunları devam ediyor bugün 2 saatlik bakım içerisinde halledilecektir .. bakımın ardından bir daha buga girmeyeceğiniz garantidir ..[DOUBLEPOST=1441026799,1441026524][/DOUBLEPOST]

Dedikleriniz bu günkü bakımda gelebilir .. dediğim gibi sunucunun temel kodlarını tamamen en baştan yazdım hayli zaman aldı ..
bir şey sorucam kodları baştan yazmak yerine reset gerektiğini bulabilir ve onu halledebilirmisin? Bu sadece bir fikir ama günlük reset falan gerekiyorsa senin yaptığın en mantıklı çözüm bence

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server kapalı?[DOUBLEPOST=1441116260,1441116103][/DOUBLEPOST]
bir şey sorucam kodları baştan yazmak yerine reset gerektiğini bulabilir ve onu halledebilirmisin? Bu sadece bir fikir ama günlük reset falan gerekiyorsa senin yaptığın en mantıklı çözüm bence
Sunucunun ne zaman çökeceği belli değil her 4 saatde bir reset çökmeyi tamamen engelliyor aşırı yüklenemeden swye otomatik reset geliyor ..
Resetten sonra da buga giriyorsunuz :|

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
r
Sunucunun ne zaman çökeceği belli değil her 4 saatde bir reset çökmeyi tamamen engelliyor aşırı yüklenemeden swye otomatik reset geliyor ..
Resetten sonra da buga giriyorsunuz :|
resetten 5dk önce duyuru yapın insanlar oyundan çıksın olamazmı?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
r

resetten 5dk önce duyuru yapın insanlar oyundan çıksın olamazmı?
Hayır mesela adam mcdonalds soydu .. 1 buçuk saat sonra tekrar soyabilecek
Kodun mantığı şu;
Soygun yapıldıktan sonra parasını ver vb. ardından 1.5 saat bekle bu 1.5 saat içinde soymaya kalkarsa soyulmasına izin verme 1 buçuk saat bitince soyulmasına izin ver ..
Ve Resetin verdiği sorun ise ;
Kod 1 buçuk saat bekleyemeden reset girdiğinde kaldığı yerden devam edemeyeceği için bitemiyor ve soyulmasına tekrar izin veremiyor .. işte bu nedenle buga giriyorlar ..
bir çözümü var ama o lag yapabilir diye düşünmüyorum farklı bir çözüm deneyeceğim ;
Bugunu giderecek bir tabela hazırlayacağım tıkladıktan 1 saat 35 dk sonra bugun giderilecek böylece bugu giderilmiş olacak ayrıca sürekli bugunu gider tabelasına basıp soygun yapamayacaklar

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ünüversitede ki meslek den çik bozuk düzeltirmisin ya

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ünüversitede ki meslek den çik bozuk düzeltirmisin ya
Yukarıda ki açıklama yazısını beğenmişsin .. okumadan beğenirsen sorularına cevap bulamazsın ..
Orada bu tür hataları nasıl düzelteceğimi anlattım .. şimdi onu tekrar oku ve düzeltebilmem için bana zaman ver ..

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harika Bir Server Ege Gerçekten Harika Ama Dolmuş Komutları Kaldırmayaydın İyiydi
Ama ÇOĞKKKK KÜSEEEL :alkış::alkış::yıkıl:[DOUBLEPOST=1441180241,1441180104][/DOUBLEPOST]
Çok Lala Ve Cahilsin Bayy

Espiriyi anlamayan küçük arkadaşın dramı.

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dolmuş komutları kaldırılmış oh be.