[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

mertcan123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adamlara banka yeri soruyorum küfür ediyorlar sonra banlıyorlar bide bu server tutmaz boşuna açmışsınız kapatın

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adamlara banka yeri soruyorum küfür ediyorlar sonra banlıyorlar bide bu server tutmaz boşuna açmışsınız kapatın
iyi Günler Öncelikle Sunucumuza Geldiğiniz İçin Teşekkürler .. Sunucumuzda Her 10 Saniyede Bir Küfür Edip Oyuncuları Aşağıladığınızdan Dolayı Ban Yediniz ..
İkinci Olarak Gecenin 2si Şuanda Ve Siz Hala Küfür Ediyordunuz .. Kendinizi Benim Yerime Koyun Siz Ne Yaparsınız ? Şuanda Sunucuda Banlı Bir Tek Siz Varsınız Keyifli Oyunlar ..[DOUBLEPOST=1435275467,1435275324][/DOUBLEPOST]
Bu sunucuya "RPG" denmez malasef "Alıntı Yok" derken neyden kastediyorsun :?
Ne Yazık ki Haklısınız Maalesef :/ Sistemlerin Hiçbirisi Bir Yerden Kopya Değildir Anlamında .. Hepsini Ben Düşündüm Eroin Ekimi Falan ..
Abi sen reklamcımısın yoksa normal server kurucumusun + Oyuan girdim muhteşem yapmışlar fakat mimari kötü birde hiç bilgi felan vermemişler komutlarla ilgili felan.
Mimari Biraz Kötü Oldu Kusura Bakmayın ..

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu çok güzel, fakat şu soyma süreleri çok fazla bir çözüm bulunması gerek.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda bir açık buldum, soygun yaparken tabelalara sağ tıklanılarak soyuluyor"muş" gibi görülüyor ama tabelanın arkasındaki bir komut çalıştırılıyor. Mesela ben Yatağı topla tabelasına tıklamasam da /yatakcal komutunu yazarak olduğum yerden çalıp paramı alıyorum. Servere gireli 5 dk tam çözemedim sunucuyu belki saçma bir bugdur ama yine de söyleyeyim dedim. Ayrıca oyunda aşırı küfür ediyorlar; bilginize...

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel ama aktif meslekler sadece serseri doktor ve polis

FrostForce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir arkadaşın dediği gibi açık bulundu herkes kullanıyor

PhoenixZTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
herkes girmiş ben giremiyorum nedense bende kapalı gösteriyor.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda bir açık buldum, soygun yaparken tabelalara sağ tıklanılarak soyuluyor"muş" gibi görülüyor ama tabelanın arkasındaki bir komut çalıştırılıyor. Mesela ben Yatağı topla tabelasına tıklamasam da /yatakcal komutunu yazarak olduğum yerden çalıp paramı alıyorum. Servere gireli 5 dk tam çözemedim sunucuyu belki saçma bir bugdur ama yine de söyleyeyim dedim. Ayrıca oyunda aşırı küfür ediyorlar; bilginize...
bir arkadaşın dediği gibi açık bulundu herkes kullanıyor
Açığı Gidermek İçin Uğraşıyorum Bilgilendirme İçin Teşekkürler Bunu Zaten Daha Önce Kullananlar Olmuştu ..
hacı çöpcü nezaman eklenecek :D
En Yakın Zamanda ..
Çöpcülük ile Yeşil Yünlere Tıklayarak Çöpü Karıştırıyorsunuz Ve Rastgele Mermi Para Gibi item Çıkabiliyor ..

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuda roleplay 0 :( sunucuya bi girdim herkes zaten birbirine küfrediyor polisler acayip açgözlü roleplay yapmadan direk kovalayıp tutuklamaya çalışıyorlar yeni başlayanları da kandırıp tutukluyorlar zaten adam hapse girince de serverı bırakıyor

FrostForce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuda roleplay 0 :( sunucuya bi girdim herkes zaten birbirine küfrediyor polisler acayip açgözlü roleplay yapmadan direk kovalayıp tutuklamaya çalışıyorlar yeni başlayanları da kandırıp tutukluyorlar zaten adam hapse girince de serverı bırakıyor
o kandıran sanırım bendim :D sen iste hemen bırakayım :D bu arada nick in ne benimki FrostForce

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açığı Gidermek İçin Uğraşıyorum Bilgilendirme İçin Teşekkürler Bunu Zaten Daha Önce Kullananlar Olmuştu ..

En Yakın Zamanda ..
Çöpcülük ile Yeşil Yünlere Tıklayarak Çöpü Karıştırıyorsunuz Ve Rastgele Mermi Para Gibi item Çıkabiliyor ..
Ayrıca doktorların para kazanması da çok kolay; buluyor bir adam takılıyor peşine durmandan vur vur vur sonra /money yaz ve bammmm! Yani peş peşe aynı kişinin iyileştirilmemesi için engel koymalısın.

Fraslark

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ayrıca doktorların para kazanması da çok kolay; buluyor bir adam takılıyor peşine durmandan vur vur vur sonra /money yaz ve bammmm! Yani peş peşe aynı kişinin iyileştirilmemesi için engel koymalısın.
arkadaş haklı adamlar dakikada dünyanın parasını kaldırıyolar biz serseriler çal çal hapis çal çal hapis eroin yap hapis :D