> 1.7/1.8/1.9/1.10 < | #Black-Spy# | Fantastik Sunucu Spawn'ı | © 2016 - ∞ | Bakmayan Bin Pişman!

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu harita bir yerden tanıdık geldi gibi ama neyse başarlılar arkadaşlar. :D
Bu arada ne çok kötü ne çok iyi bir map, kullanılabilinir Türkiye şartları ve standarlarına göre güzel. :D

Eirenes

HAYLAZ
En iyi cevaplar
0
Havada uçan kuşlar alıntı. + arılar pek olmamış.

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim,ağaçların kötü olmuş. Elinle yap. Ve o mantar ağacı sanırım sphere? Kuş organiği de alıntı bu arada.Ve yerleri sadece çimen yapıp kendi elinle terrain yapabilirdin. Ama ağaçlar hakkında sana bir bilgi vereyim ;
Bunu izle,ağaçlarını geliştirirsin diye umuyorum. Ayrıca alışılmışın dışında da yapsaydın keşke. Yani herkes böyle yapıyor bildiğin ;

-
-
- - O - -
-
-
Düzenlendi, O nun üstünde ve altında olacak çizgiler. Yana kaymış xD

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tanıdık geldi harita.
Eğer siz yaptıysanız gerçekten çok başarılısınız.
Puan olarak 7/10
3 puan kesmemin nedeni Copy/Paste olayının çok kullanılması.
İyi günler, iyi forumlar.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
öncelikle kırıcı yorum yapmamaya dikkat edeceğim.projendeki bir yapıyı tek başına ele alırsak pek olmamış gibi,bunları bir araya getirerek güzel bir görüntü ortaya çıkarmaya çalışmışsın.tasarımları geliştirmen gerek,bir mimari eğitim videosu izlediğinde adamın anlattığını gösterdiğini aynısını yaparak değil onun dediklerinden yola çıkarak kendi yaratıcılığından bir şeyler ortaya atman seni daha çabuk geliştirecektir.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Sade ve güzel bir yapı olmuş, hem göz alıcı değil sade ve hoş daha çok çalışırsan daha iyilerini yapabileceğini düşünüyorum bazı yerlerde hataların çok açık ağaçların kötü olmuş onu söyliyimde, arılar ve kuşlar kötü galiba alıntı bilmiyorum ama emek verirsen daha iyilerini yapabilirsin.Başarılar iyi yerlere gelirsin umarım.

Abyrssia

Heim Pictures
En iyi cevaplar
0
Çok karışık. Göz yorucu cidden...

MakakMaymunu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sanki zelzele olmuş gibi çok cinnetli ortalık ama yine de güzel