1.6.4 | Crimes.nitrado.net | Server 6 aydır açık. | Ayrıntılar konuda..

Ultraslan0909

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
KARDEŞ SERVERA GİRİYOZDA ZIPLAMAKTAN KENDİMİZİ KAYIT EDEMİYOZ SONRA ATIYO YAW Bİ CARE BULUN

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
EwouLe Serveri bıraktım kardeşim.Lapisli serverleri niye sevmediğimi hatırladım.P4 birisi elma yiyince ölümsüz oluyor.Hardcore server açmanı çok istiyorum.O tür serverler var ama adminleri adminlik yapmayı bilmiyor survivale karşıyor.sen açsan çok iyi olur.AÇACAKSAN NE ZMAN AÇACAĞINI SÖYLE..

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDEŞ SERVERA GİRİYOZDA ZIPLAMAKTAN KENDİMİZİ KAYIT EDEMİYOZ SONRA ATIYO YAW Bİ CARE BULUN

Dedim ya sorunu çözdük.

Outdated server yazıyor ..

Server sorunsuz şekilde açık şuanda 55 kişiyiz..

EwouLe Serveri bıraktım kardeşim.Lapisli serverleri niye sevmediğimi hatırladım.P4 birisi elma yiyince ölümsüz oluyor.Hardcore server açmanı çok istiyorum.O tür serverler var ama adminleri adminlik yapmayı bilmiyor survivale karşıyor.sen açsan çok iyi olur.AÇACAKSAN NE ZMAN AÇACAĞINI SÖYLE..

Öncelikle beni bu işe yakıştırdığın için
teşekkürler :) Fakat şuanlık öyle bir şey düşünmüyorum P4 + Altın elma konusunda haklısın galiba. Yaz'a kadar ayrı bi server açıp birleştirebiliriz onuda Hardcore-Survival yaparız.
[DOUBLEPOST=1382465659,1381780130][/DOUBLEPOST]Forum düzelmiş Up!

Bybomber

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Server Güzele Benziyor Emek Var.Kurucu En Azından Olgun Birisi(Uzun Zamandir 10 Tl ye Server Acan abilerden Bikmistim).Bende Server Actim 1 Aylık Deneme Olarak.Lapis Lazuli Adam Kaciriyordu Serverimde.Hammadde ye Kömür Dahi Koymadim.Ve Serverim 32 Kisilikti Full Cekiliyordu Gercektende Sevilmişti.Yanliş Anlama Kendi Serverimi Övmüyorum Basima Geleni Anlatiyorum.Hammadde İlla Olsun Diyorsan Bence Taş(Etraf Grieflenmesin Diye Ormanda),Odun(Etraf Grieflenmesin Diye [Pluginlede Cözülür]),Toprak(Etraf Grieflenmesin Diye) Koyabilirsin.Serverinin Ekonomisi Gordugum Kadariyla Lapis Lazuli.Bunu Tarima Cevirebilirsin.Plotme Plugini Varmis Sende Sanirim.Bide Ekinlerin Ezilmemesini Önleyen Bi Plugin Kurarsan O da Hallolur.Şimdi Diyeceksinki Kardeşim Ne Lapis Karsiti Ciktin Sen Ya :D . Lapis Lazuli Serverlarda Oynadim P4 Set Cikmam 2 Saatimi Falan Aldi.Exp Kasmak Asiri Kolay Oluyor.Oysaki Normal Oyunda Ben Zindanda Spawner Ariyorum Falan Güzel Zaman Geciyor.Lapis Hazir.Bir Cözüm Bulursan Hammaddeyi de Kaldır.User Sayinda Benim Düsüncemle Artış Olacaktır.TAHMİN değil. BOL USERLİ GÜNLER DİLERİM ! (İnşallah Yararlı Olabilmiştir.)

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Server Güzele Benziyor Emek Var.Kurucu En Azından Olgun Birisi(Uzun Zamandir 10 Tl ye Server Acan abilerden Bikmistim).Bende Server Actim 1 Aylık Deneme Olarak.Lapis Lazuli Adam Kaciriyordu Serverimde.Hammadde ye Kömür Dahi Koymadim.Ve Serverim 32 Kisilikti Full Cekiliyordu Gercektende Sevilmişti.Yanliş Anlama Kendi Serverimi Övmüyorum Basima Geleni Anlatiyorum.Hammadde İlla Olsun Diyorsan Bence Taş(Etraf Grieflenmesin Diye Ormanda),Odun(Etraf Grieflenmesin Diye [Pluginlede Cözülür]),Toprak(Etraf Grieflenmesin Diye) Koyabilirsin.Serverinin Ekonomisi Gordugum Kadariyla Lapis Lazuli.Bunu Tarima Cevirebilirsin.Plotme Plugini Varmis Sende Sanirim.Bide Ekinlerin Ezilmemesini Önleyen Bi Plugin Kurarsan O da Hallolur.Şimdi Diyeceksinki Kardeşim Ne Lapis Karsiti Ciktin Sen Ya :D . Lapis Lazuli Serverlarda Oynadim P4 Set Cikmam 2 Saatimi Falan Aldi.Exp Kasmak Asiri Kolay Oluyor.Oysaki Normal Oyunda Ben Zindanda Spawner Ariyorum Falan Güzel Zaman Geciyor.Lapis Hazir.Bir Cözüm Bulursan Hammaddeyi de Kaldır.User Sayinda Benim Düsüncemle Artış Olacaktır.TAHMİN değil. BOL USERLİ GÜNLER DİLERİM ! (İnşallah Yararlı Olabilmiştir.)

Gerçekten önerilerin için teşekkür ederim, genelde böyle uzun yazıları şikayetlerde görüyordum.

Yazdıklarını çok iyi bir şekilde okudum Lapis işini serveri açarken tereddütte kaldım ya hep olacaktı yada hiç olmayacaktı.
Baştan koyduk bir kere şimdi kaldırırsak diğer oyunculara haksızlık olur. Ekin ezilmesini önleyen plugini en yakın zamanda yüklicem. Farmdan'da para kazanılması için markete satış fiyatlarını eklemiştim zaten biraz daha farmın üzerinde dururuz.
[DOUBLEPOST=1382537882,1382524959][/DOUBLEPOST]60 kişi oturmuş sizi bekliyoruz!

Ensar Yaen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuna giriyorum register passaword yazıyo nasıl gircem oyuna yardım edermisiniz

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyuna giriyorum register passaword yazıyo nasıl gircem oyuna yardım edermisiniz

Hesabınıza başkalarının girmemesi için kurulmuş olan AuthMe plugininin komutu olan

/register <Şifre> <TekrarŞifre> yazarak kayıt olabilir,

Daha sonraki girişlerinizde /login <Şifre> yazarak giriş yapabilirsiniz.

DestinyFpr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya hangi siteden kaydolacağız.[DOUBLEPOST=1382629649,1382629418][/DOUBLEPOST]Kaydoluyorum ama olmuyor.

EwouLe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya hangi siteden kaydolacağız.[DOUBLEPOST=1382629649,1382629418][/DOUBLEPOST]Kaydoluyorum ama olmuyor.

Sitemiz yakın zamanda bitiyor, ama şuanlık oyundan /register <Şifre> <ŞifreTekrarı> yazarak kayıt oluyorsunuz.[DOUBLEPOST=1382658856][/DOUBLEPOST]Adminler 7/24 dedik sadece sözden ibaret değil.

Saat 3 oldu hâla burdayız..