1.4.6 Serverler Yokmu

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beyler minecraft im a yavaşladi die force uptade attim düzeldi farem bozuldu yavaş hareket ediodu bida attim bi baktim 1.4.6 olmus deisik seyler eklenmis ama server yok elverisli bilen varsa söyleyebilirmi server 1.4.6 ya göre

ardaok1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben yılbaşında çıkcak diye biliyordum

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet ama daha önce cikti ben force uptade yaptim hizlansin diye minecraft ama 1.4.6 olmus süperde olmus bir sürü sey var havai fişekler süperler ama nasıl oturulur onu çözemedim

eren1983

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet ama daha önce cikti ben force uptade yaptim hizlansin diye minecraft ama 1.4.6 olmus süperde olmus bir sürü sey var havai fişekler süperler ama nasıl oturulur onu çözemedim

evet gerçetken güzel :D ama ben oturmayi denemedim C olabilir :D cogu savas oyunlarında öle eğilmek fln

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kontrol ayarlarlarına baktım arkadaşlar benden söylemesi oturmak yok yada ingilizce oynayanlara söyleyem sit yok arkadaşlar oyüzden oturmak yok

mirac599

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
banada oldu 1.4.6 yı nasıl tekrar 1.4.5 yapıcazz :D

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba konuyu yanlış yere açmışsınız. Resepsiyon bölümüne forum hakkında ki soru ve sorunlarınız için konu açabilirsiniz. Oyun ile ilgili serbest muhabbet için " Genel Sohbet / Kafe " bölümüne konu açmalısınız.

Konu doğru yere taşınmıştır.

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hatam için özür dilerim patrayanist daha dikkatli davranacağım