1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Notch harbiden şaka yapiyor böyle sazanlarda herobrine'i gerçek saniyor yazik.

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Herobrine sadece alphada vardı!
2.Hani oyun kurucusu satışların düşmesi için oyuna herobrine yi koysun?
3.Yeni başlayanları da korkutmayın!

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hay allahım sne bunlara akıl fikir ver HEROBRİNE GERÇEKTEN VARDI! notch herobrineyi kaldırmaya çalışıyor ama kaldıramıyor herobrineyi kaldırmak çok zor evet doğru herobrine bir yazılım hatası alphada vardı ve şimdi 1.4.5 dede olma ihtimali çok yuksek herobrine silinemiyor ama çıkması 100 de 1 1000 de 1 10000 de 1 10000000 de 1 diyerek çıkma ihtimali azalıyor ama asla kaldırılmadı herobrine!

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ye HEHE. Anlıyoz sizi tmm. Siz Fırat'a bağladınız iyice. Herobrine varmış meğersem. Gelip eşyaları çalıyormuş meğersem. AAA Herobrine bu zombiymiş meğersem. YEHU öldürdüm !!! En birincilik puanı benim. Herobrine artık yokmuş meğersem...

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyniniz sulanmiş sizin herobrine diye bir şey yok !

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence senin sulanmış HEROBRİNE GERÇEKTİR !
CpT.acK Herobrine gerçek degildir kim oyununa milleti korkutmak için mob koyar ?! satişlari düşer oynayan olmaz ! birak mantikca düşün gerçek olmayan videolar,yazilar v.b bunlar uydurmaca sadece oyunu gizemli yapmaya çalişiliyor senin gibi sazanlarda direk atliyor ! biriniz atlasa diğerleride arkasindan atlicak !

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Lan yeterrrrrrrr herobrine GERÇEKKKKKKKKKKKKKK kaç kare SÖYLİCEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dilimde tüğ bitti yaaa

sunger121

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben şahsen 1.4.4'ü premium olarak indirdim.
mağralara girdim herobrine karşıma çıktı.
Herobrine karşınıza çıktığında yapmanız gereken tek şey ona saldırmak çünkü kaçarsanız sizi daha fazla kovalar yapacağınız tek şey ona saldırmak ben 1.4.4'ü şu an oynuyorum oyunu alalı 1 hafta oldu en az 15 herobrine öldürmüşümdür.Ayrıca Herobrine Herzaman mağradan çıkmaz özelllikle evinizi karlı yerlere kurduğunuzda gece kapınız açık kalırsa herobrine kendiliğinden evin içine girer ya evi patlatır yada sizi bekle size saldırır...

sunguralp123456

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
removed herobrine solunda neden - var artı olması gerkmiyomu silinmiş olması için

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Herobrine gerçek VE SİZİ İZLİYORRRRRRRRRR HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAH