[1.2.5] [MOD] Too Many Items

efe989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Konu Olmuş Teşekkürler. Özellikle Kullanmayanlar İçin.

Serjuan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence bu tür hileleri kullanmayın çünki oyunda görülecek çok şey var bu hile ile oyunun tadı kaçıyor

Şara

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bilmeyen yoktur heralde ama saol

Arfare11

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bana da too many items texture pack cerek all sites bunu içermiyi nerden idrelm

jigsaw2000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl kullanıyoruz modu konuşmayla söylermisiniz?

eren1983

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtım:

Merhaba arkadaşlar.Bugün size Too Many Items modunu tanıtacağım.Bu mod sayesinde ihtiyacınız olan alet edevat, eşya vs. ne varsa kolayca elde edebilir, zamanı ayarlayabilir, oyun modunuzu düzenleyebilirsiniz.

Resimler:

Kurulum:

Öncelikle BURADAN modumuzu yüklüyoruz.Yüklendikten sonra masaüstüne dosyanın içindeki dosyaları atıyoruz ve:

Windows XP için: Başlat > Çalıştır > %appdata% > .Minecraft > Bin > Minecraft.jar'ı Winrar ile açıyoruz.

Windows 7 için: Başlat > Arama > Roaming > .Minecraft > Bin > Minecraft.jar'ı Winrar ile açıyoruz.

Yüklediğimiz Too Many Items modunun içindeki dosyaları Minecraft.jar'ın içine atıyoruz ve oyuna giriyoruz.

Bu kadar :)

hep seni buluom bu ne yaw :D Arkadaş biraz yanlış anlatmış o bin dosyasının fln içinde minecraft jar var onu birlikte aç diyerek sıkıştırma dosyasıyla açın ben winrarla ben burdan indirmedim ama arkadaş hazırlamış yapmış yani emege saygı :D :D

furkan11

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
oyuna giriyorm 2 tane item aldım biraz ilerledim save chunks dedi :/ napmam lazım

eren1983

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu modu sevdim yükledim ama sevmedim... zevki kalmıyor arada yaparımda elmas kılıc fln aldm sıkıldım o yuzden kullanmıyom...

ahmet berki örküş

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yasgı indirmeli can olmayan menudeyım simdi ama canlı level li menuye donmek istiyorum c ye bastım olmadı mesela modu kullanarak leveli artırmak ıstıyorum nasıl doncem

asdfasdfasdf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka bi modla çakışırmı ? Bende clay soldiers modu var da.