[1.2.5] [MOD] Herobrine

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
www.planetminecraft.com/mod/more-herobrines-125-11-kinds-of-herobrine-and-new-swords/

sitesinden indirdim minecraft.jar'ın içine attım. Herobrine'nin yüzü hariç her şey var. Yaprak kılıç, Buz Kılıç, Netherwart kılıç, Mantar kılıç, Daha çok var.

Modloader de var. Too Many Items yazıyor aynı zamanda sanırım o da var. Ama yüz yok.

Sonunda çıktı. Kum Herobrine halindeymiş yani kamuflajda. Vay canına.

Cankut

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende soyle oldu:Normal gezıodum ıkı tane herobrıne bırınde yanıma geldı sonra bır anda puf dıye kayboldular su an dırek buraya yazzıorum sonradan olanları sıze yazacam

32mace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ödüm bokuma karıştı

Korhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler Herobrine'den korkucak bir şey yok bazılarına bakıyorum gerçekten abartıyo olayı arkadaşlarla sw kurduk oynuyoruz Herobrine çıktı bizimkiler yusuf yusuf oldu oyundan çıktı bukadar korkulcak bir şey yok slk slk dolaşıyo sizi izliyo adam gariban evleri soyuyo korkmayın la indirin biz arklarla swde Herobrine oluyoruz swye giren yok kokulacak bir şey yokki oda bi canlı :D

32mace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 çocuk herobrine yüzünden kalp krizi geçirmiş

RayKIN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
beyler landa oynuyoz çıkarmı yinede ? ikimizdede mod yüklü .

kerim0267

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oldu bu arada okadar nette aramıstım onun yreine gelip burda hemen bula bilirmisim :D
-----
Hem bu tuzaklar kuro paso bi yer yapmıs üstüne bi geldim pat dinamit patladı :/ lava düsürdü beni